15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Přípravka Jiskry bojovala na „Viktorce“

V sobotu 1. 2. 2014 se naše mladší přípravka zúčastnila fotbalového halového turnaje, pořádaného Viktorií Plzeň. Hrálo se systémem 5+1 na 15 minut, kde se v jedné skupině utkal každý s každým. V prvním utkání Jiskra narazila na Viktorii Žižkov a ihned od úvodního hvizdu oba celky bojovali naplno o každý balón. Hra plná útočných akcí na obou stranách nakonec skončila výhrou pražanů 3:1. Za několik minut čekal Domažlice souboj s fotbalisty SK ZČE Plzeň. Vyrovnaný duel skončil spravedlivou remízou 2:2, kterou Domažličtí zařídili svým bojovným „srdíčkem“ až v posledních vteřinách utkání. Následné utkání s celkem žaček Viktorie Plzeň naši podcenili a svým „gentlemanským“ přístupem utkání doslova darovali a prohráli 0:3. Po hodinové pauze na turnaji, se Jiskra utkala s dobře hrajícím mužstvem z Písku. Hrál se rychlý, kombinační fotbal, ovšem mladíci doplatili na slabou produktivitu v koncovce a to znamenalo rozdíl skóre ve prospěch Písku 7:3. Na konec turnaje nás čekala dvě utkání proti domácí Viktorii Plzeň I. a II. Hoši se soupeřova jména nezalekli a ačkoli obě utkání prohráli shodně 4:2, herně a rychlostně byli Domažličtí mladíci více než zdatným protivníkem. Na kvalitně obsazeném turnaji Jiskra fotbalově rozhodně nezklamala a je vidět, že nastolená cesta práce s mládeží se v chodské metropoli ubírá správným směrem.

Sestava Jiskry Domažlice: Martin Šot 2, Tadeáš Soběhart, Matěj Soupír 3, Ondřej Rejthar 1, Filip Červený 2, Lukáš Förster 1, Petr Koza, Jakub Pluhař 1, Lukáš Urban.

Trenér: Miroslav Rejthar

*za hráčem je uveden počet vstřelených gólů

Konečné pořadí: 1. Viktoria Žižkov, 2. Viktoria Plzeň II.,3. FC Písek, 4.Viktorie Plzeň-žačky, 5. Viktoria Plzeň I., 7. Jiskra Domažlice, 8.SK ZČE Plzeň