Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStará garda: Zelení vs. Oranžoví 10:5


Ano, blíží se konec roku a s ním i velké seniorské finále, ve kterém půjde o hodně a to zejména těmto pojmům starogardovské chodské kopané:
Tonoucí se stébla chytá a tím nebyl dnes  nikdo menší než turbomotor každé zálohy, Ivča Rybkynů, který se zcela nesmyslně nechal nalosovat do týmu Oranžových majících pramalou šanci byť jen pomyslet na zisk vytouženýhch bodů na nedělní sprinterskými souboji rozpálené "umělce".
Své fotbalové akcie na fotbalové burze naopak dokázal zhodnotit mladičký Rejthárek, když se "vmísil" do na vítězné vlně plovoucí bárky pod zeleným  praporem.
Své šance naopak "pohřbil" svou dnešní neúčastí nadějný a hbitý Kozička, neboť v případě teoretického silvestrovského bodového zisku zakončí rok pouze jen  jako "ikonosič", což je vlastně taková v ostatních odvětvích sportů nezáviděníhodná bramborová medaile!
I pro nesmlouvavého bijce, Kadlece, bude silvestrovské klání určitiu malou "hodinou pravdy"!
Krále oba naoko znesvářené tábory už znají, neboť nefalšovaným králem Ikon staré gardy se po zásluze stal multitalent, Zdenda "Hříbek" Kruml, který nasbíral z celkových 34 tréninkových klání SG při svých 29 účastech 19 vítězství, pětkrát remizoval a pouze pětkrát musel po závěrečném hvizdu pít z kalichu hořkosti až do dna! Stříbrný stupínek opanoval "El kapitáno" Ivan Major se stejným počtem účastí i remíz,  ale  s "pouhými" 17-ti vítězstvími a sedmi prohrami. 
Bronzovým není nikdo menší než Láďa "Motorka" Foldyna s 25-ti účastmi, 14-ti vítězstvími, 4-mi remízami a 7-mi prohrami.
Pro tyto borce bude silvestrovský mač jakousi třešničkou na dortu za celoroční tréninkovou pílí, ne tak pro takového Tiborka "Cháru" Palackého, který má velice dobře "našlápnuto" stát se králem Nosičů staré gardy, neboť jako jediný zatím, ač mladý, nadějný a velmi talentovaný, nedokázal naplno bodovat ani při jedné ze svých šesti návštěv na umělohmotném kolbišti!
Dnes šli Zelení nekompromisně za svým vytčeným cílem, tedy jasným vítězstvím,  a ten začínal mít stále jasnější kontury poté, co jeden z Timurových "zázračných dětí", David Žák, "sejmul" agilního "Koubiče" Pejsara, který byl nucen odstoupit  a o "vyřazení" ze stoprocentní fotbalové provozuschopnosti defenzivního motoru Oranžových, Mildy Vinopalů, se zase postaral úskočný Vlček v zeleném tílku!
Jediná otázka dne, tedy rozdíl skóre, byla se závěrečným hvizdem rozluštěna a její výsledek také vlastně cosi vypovídá o celkovém rozložení sil, 10:5 pro Zelené.
Zelení vs. Oranžoví 10:5
Zelení:
Major  - Červený, Vlček, Rejthar, Žák, Zdráhal, Kruml Z.
Oranžoví:
Vinopal - Kruml P., Rybár I., Major jr., Pavlíček, Pejsar, Hošek
Příští, jubilejní a závěrečné letošní  měření sil   se koná o silvestra na umt od 14-ti hodin!
SG