Zástupci futsalové velmoci "platili školné" u sousedů, kde jsou s tímto odvětvím teprve v plenkách

 

Mladší a starší dorost Jiskry Domažlice se zúčastnil velkého futsalového turnaje v Bad Kötztingu v místní víceúčelové hale.
Mladíci Jiskry nezačali na neobvyklém povrchu (PVC) nejlépe a pozdější finalista Kareth-Lappersdorf si s nimi pohrál jako kočka s myší a debaklu unikli jen díky několika bravůrním zákrokům strážce své svatyně, Fouska.
To s druhým soupeřem, Chamer Landem, už to byla zcela jiná písnička a Chodové hráli vlastně jen na jednu branku, ale doplatili na svou starou bolest, neproměňování stoprocentních brankových příležitostí a navíc je zradila i taktická nevyzrálost a možná i částečná neznalost futsalových pravidel, neboť se dopustili před brankou soupeře útočnéoho faulu, čtvrtého kumulovaného, a tak následoval opravdu trpký trest, přímý kop bez zdi ze značky 10-ti metrů, který jinak výbornému Fouskovi podklouzl pod nohou a to sedm sekund před koncem tohoto klání!
Teprve v dalším průběhu se ukázalo, že tato chyba stála Jiskru postup do bojů o medaile!
V dalších dvou zápasech s Ergoldingem a Künzingem "Jiskráci" potvrdili vzestupnou tendenci a zvítězili vždy 1:0, ale na více než na třetí a tedy nepostupové místo ve skupině to nestačilo!

Branky Jiskry dali: Hojda a Dufek

Sestava:
Fousek - Major, Hojda, Žák, Čadek - Dufek, Konůpka, Vondraš, Svoboda
Trenér, řidič a manager: Olda Timura

Turnaj mužů, který se měl konat příští víkend, se vzhledem k odřeknutí některých mužstev zrušil!

Pro fanoušky informací z tréninku SG bohužel podklady od (ne)zodpovědných osob z posledních dvou tréninkových klání ještě nedorazily!

Více informací v kolonce SG Jiskra Domažlice
nebo
na sgjiskra2012.blog.cz!

SG

Další informace na dete zde!  [›]