Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra získala na poslední chvíli Lukáše Paula.

Velkou posilu získali na poslední chvíli funkcionáři fotbalového oddílu Jiskry Domažlice. „Po několikatýdenním vyjednávání, které bylo v tomto týdnu opravdu hektické, se nám podařilo získat Lukáše Paula ze Slavie Vejprnice," sdělil prezident Jiskry Domažlice Jaroslav Ticháček. Včera  jel Josef Schröfer s jeho registrací do Prahy, kde bylo potvrzeno jeho půlroční hostování v Domažlicích. „Pokud se v zimní přestávce kluby dohodnou, je možné, že Paul do Jiskry  přestoupí, jelikož na něj máme opci," dodal Ticháček.
Lukáš Paul tak může nastoupit v zítřejším divizním zápase na půdě Horažďovic. „Jsem rád, že  se jej funkcionářům podařilo získat. Jeho výkony v přípravných zápasech mě přesvědčily o tom, že bude pro Domažlice velkou posilou," řekl domažlický trenér Miroslav Moravec.
„Do Horažďovic jedeme s vědomím síly soupeře, ale chceme zde bodovat. Věřím, že hráči jsou  dostatečně motivováni a že je přijede podpořit početná skupina fanoušků z Domažlic," dodal  Moravec. Ten by měl mít zítra k dispozici kompletní kádr včetně Šota s Rejtharem, kteří v tomto  týdnu léčili zranění po utkání se Sokolovem.
Divizní premiéru Jiskry v Horažďovicích odřídí trojice rozhodčích Vnuk, Svoboda a Pospíšil.             (poj,mif)