16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Chodov zdolal Zbůch.

Poslední volný víkend před startem mistrovské sou­těže I. A třídy využil i Chodov k přátelskému utkání, ke které­mu pozval nováčka krajského přeboru Zbůch. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Špotáka by­li s výsledkem více spokojeni domácí.

Chodov -Zbůch  4:3 (2:1)
Domácí se ujali vedení po šestnácti minutách hry, kdy se po vysunutí Pfeiferem přesně trefil Jan Fischer, který se do Chodova vrátil z hostování ve Všerubech -1:0. Tři minuty nato zvýšil na rozdíl dvoubranek Kobes - 2:0. V 25. minutě hosté zásluhou Steinbacha snížili na 1:2 a do konce první půle si vytvořili několik šancí, které ale nedokázali využít.
Tři minuty po změně stran rozehrál Paidar, po kterém Kobes přidal svou druhou branku v zápase-3:1. V 55. minutě zvýšil na 4:1 střelou k levé tyči Pfeifer. Poté převzali iniciativu hosté a v 64. minutě snížil Schejbal - 4:2. Kontaktní gól vstřelil z trest­ného kopu v 75. minutě Her­man - 4:3. Při dalších šancích Zbůchu podržel Chodov bran­kář Staviarský.
Chodov: Staviarský - Kapic, Kuboušek, Radek Fischer, Jan Chmelík - Paidar, Jan Fischer, Petr Holar, Jan Pfeifer - Vaněk a Kobes. Střídali Petr Schwei­ner a Kurek. Trenér: Jan Doktor.
Fotbalisté Chodova přivíta­jí tuto sobotu od 17 hodin v boji o body Chlumčany.        (mif,poj)