Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKolaps politicko-výchovného a metodicko-organizačního oddělení staré gardy!

K neomluvitelnému organizačnímu kolapsu došlo v páteční podvečer v řadách vedení staré gardy, neboť borci dorazili k přátelskému fotbalovému utkání v počtu pouhých deseti motivovaných jedinců a vzhledem k tomu, že se kochali po cestě krásnou bavorskou přírodou a teoreticky vypilovávali nejjemnější niance taktiky a  jaksi pozapomněli, že by nebylo od věci vzít s sebou i nějaké dresy!

Trochu to evokovalo nádhernou francouzkou knihu pro děti, Mikulášovy patálie, kdy Mikulášovi kamarádi dvě hodiny řešili, kdo bude s kým hrát, kdo pískat, několikrát se poprali a zase udobřili a teprve v době výkopu si někdo všiml, že nemají balón.

Pořádající oddíl zapůjčil naštěstí nejen dresy, ale i výtečného útočníka, Martina Wanningra.

Hosté šli do vedení po parádní akci na jeden dotek, jíž zakončovala ikona SG a Pocinovic, Libor "Bery" Bočan a domácí znejistěli a spoléhali na rychlé brejky v podání mladých svěžích tváří ve svých řadách, jež však eleastická obrana stačila lapat do svých tenat a to málo, co proklouzlo, řešil bravurně Zbynďa "Higuita" Weber!

Po změně stran přidali borci v parádních, ale bohužel pouze zapůjčených dresech další dvě branky, když nadýchaný centr extsportovce století, Beryho, zazdíval kladivem, resp.  bujnou kšticí, alá Horst Hrubesch nepolapitelný Láďa "Motorka" Foldyna a účet chodských branek završil Venca "Ibra" Vilímů.

Čisté konto pokazil v posledních sekundách nastavení Andy Brunner, když nadvakrátb "vyzpovídal" primitivní kličkou v malém vápně esa staré gardy, "Bohouše" Berku a "Beryho" Bočana, který tak přišel o první hvězdu utkání, neboť ta nakonec připadla bezchybnému gólmanovi a Bery se tak musel spokojit s hvězdou utkání druhé kategorie, o níž se ještě musel podělit s výše citovaným "Motorkou"!

Zápas se odehrál na hlavním, výborně připraveném hřišti, zatímco první mužstvo hrající landesligu trénovalo na ploše k tomu určené, tedy tréninkové a v dobách oddechu mlsně přihlíželo citovanému mači!

 

AH Vilzing vs. SG Jiskra Domažlice 1:3, pol. 0:1

 

Sestava Jiskry:

Weber - Karas, Major, Kruml P., Berka - Foldyna, Vlček, Bočan, Malzer - Vilím, Wanninger