26 27 28 29 30

ČFL: Viktoria Jirny - J. Domažlice 3:2 (1:1)

On-line přenos zde. [›]

Dost zmatečný a mimořádně stručný komentář zápasu z on-linu:

V 8. minutě rozehráli domácí první rohový kop, do zakončení se dostal Bukač a nedal Ticháčkovi šanci – 1:0. Ve 30. minutě srovnal skóre Dvořák - 1:1. Ve 35. min. dostal Dvořák žlutou kartu. Ve 40. minutě střelu hostům Štěpnička vytahuje na břevno a proti dorážce vytáhl famózní zákrok a postaral se o to, že je stále stav 1:1. Ve 45. minutě dostává M.D. Pyrka žlutou kartu.

V 57. minutě dostává žlutou kartu Mužík. V 70. minutě Jirny vstřelily branku! Autorem branky je BERAN - 2:1. V 75. minutě opět srovnal Dvořák na 2:2. V 83. min. dává z pokutového kopu branku domácí Bukač - 3:2. Konec zápasu.

Zápas zhodnotil Kapitán Jiskry Petr Mužík: "Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, že domácí na svém hřišti dlouho neprohráli, ale musím říci, že ke třem bodům jim pomohl, víc než výkon samotných hráčů, výkon rozhodčího Moníka. První čtvrthodinu jsme prospali a domácí se zaslouženě dostali do vedení. Poté jsme vyrovnali hru i skóre, když po Bezděkově akci skoroval Dvořák. Já jsem nastřelil ke konci poločasu břevno a myslím si, kdyby to byl gol, tak jsme asi neprohráli. Druhou půli jsme podle mého názoru byli lepší, ale po naší nedůslednosti jsme inkasovali gól na 2:1. Ale i přesto jsme dokázali odpovědět opět Dvořákem a vyrovnat. Ke konci zápasu však přišel faul Bauera na Kincla metr před vápnem a pan rozhodčí nařídil penaltu. Po zápase, když jsem si podával ruce s hráči soupeře, tak se mi omlouvali. Bohužel nám to není nic platné a musíme už bodovat naplno hned v sobotu se Zápami."

SK Viktorie Jirny: Štěpnička – Parys, Obermajer, Homola, Grznár – Vitus, Szabo, Kejha, Jandzik – Vandas, Bukovský

Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Bauer, Chocholoušek, M.D. Pyrka - Bedzděk, D.M. Pyrka, Mužík, Bárta - HoffmannDvořák.

Rozhodčí: Moník, Slavíček, Novotný.