29 30 31

futbol sanal bahis siteleri

ankara en iyi dershane tavsiyesi

Česká Kubice smetla Poběžovice

Nováček okresního přeboru Hraničář Česká Kubice se po více než deseti letech vrátil do této soutěže, coby farma třetiligové Jiskry Domažlice. Hned v prvním kole se mu postavil do cesty podle některých odborníků jeden z favoritů soutěže SK Poběžovice. Jenomže Poběžovice neměly svého Krakeše a Kubický Krakeš se blýskl hatrrickem a společně se spoluhráči nedal favoritovi šanci. Utkání se hrálo za stálého deště.

Hraničář Česká Kubice - SK Poběžovice 6:2 (3:2)
Úvod utkání patřil hostům do první brejkové příležitosti se dostali  hned ve druhé minutě, kdy Krutina přihrával Růžkovi a ten se ocitl před odkrytou brankou Čapského. V pátě minutě fauloval Čermák Buríka, rozhodčí odpískal, Štěpán z penalty překonal Čapského a poslal hosty do vedení 0:1. V 9. minutě zakončoval domácí Hora do brankáře Knopa. Za minutu vyrovnal kubický Hano na 1:1. Za dvě minuty ukázal Jarda Krakeš svoji přesnou mušku, když z pravé strany vymetl bombou všechny pavouky pravého horního rohu branky Ronšperku 2:1. Krakeš začal ,,řádit" - ve 20. minutě utekl obráncům a umístěnou střelou k levé tyči potřetí rozjásal padesátku přítomných diváků - 3:1. Poté zakončoval Hora a jeho střela olízla břevno. V 35. minutě střílel po faulu na Horu povedenou střelou Strejc a Knop musel robinzonádou míč vyrazit. Hosté těsně před půlkou snížili z ofsajdové pozice dorazil po přihrávce Špringera Strasser na poločasových 3:2. V úplném závěru poločasu střílel Krakeš z trestného kopu pod břevno a Knop s námahou vyrážel nad branku.
V 53. minutě zvýšil Auervek na 4:2 povedenou střelou. O dvě o minuty později opět Krakeš střelou k levé tyči zvýšil na 5:2. V 68. minutě zakončoval Hora a jeho střela olízla břevno. V 70. minutě střílel po faulu na Horu povedenou střelou Strejc a Knop musel robinzonádou míč vyrazit. V 58. minutě vysunul ideálně Strejc Auerveka, ten však mířil těsně vedle levé tyče. V 69. minutě stanovil na konečných 6:2 Hora, když rozehrával Hano trestný kop a Hora střelou pod víko stanovil konečné skóre.

Sestavy:
Česká Kubice: Čapský - Váchal, Kalný, Šindelář, Čermák - Hano, Hora, Strejc, Olbert - Auervek, Krakeš.  Na střídání:Quici, Kuráž, Pavel, Socha. Trenéři: Rostislav Hlaváč a Stanislav Pražák.

SK Poběžovice: Knop - Rybianský, Doktor, Mayer, Burík, Štěpán, Strasser, Krutina, Špringer, Růžek, Kabourek. Na střídání: Timura, Turčan. Trenér: Vlastimil Horský.

Rozhodčí: Jaroslav Majerčík

Řekli po utkání:
Jakub Kalný Česká Kubice: ,,Byl to první zapas v nové soutěži, všichni se těšili, chtěli vyhrát. Do zápasu jsme šli s vědomím, že přijel tým, který by se měl ucházet o nejvyšší příčky. Začátek byl opatrný z obou stran. Bohužel jsme inkasovali z penalty a myslím si, že nás to pak nakoplo a začali jsme konečně hrát fotbal. Do poločasu jsme skóre otočili a druhý poločas byl plně v naší režii, soupeř byl bezmocný. Za naší výhrou stojí hlavně Jarda Krakeš, který hrál fantasticky, na to, že hrál první zapas za Kubici ".

Jakub Čapský brankář Kubice: "Byl to vlastně můj první mistrovský zápas po půl roce, kdy jsem marodil s ramenem, ale chytalo sece mi poměrně dobře, ačkoliv počasí nebylo ideální. Podle toho, co nám v kabině říkali trenéři, tak Poběžovice jsou jedni z aspirantů na postup, takže mě konečný výsledek dost překvapil, ale bylo to zapříčeněno naší dobrou hrou. Myslím si, že až na začátek zápasu, kdy jsme dostali branku z penalty, tak jsme měli celý zápas pod kontrolou a to hlavně díky kanonýrovi Krakymu, který se blýskl krásnými brankami. Celkově si musím pochválit přístup kubických k nám domažlickým, kteří jsme jim přišli pomoct".

Oldřich Timura hrající prezident: "Do zápasu jsme vstoupili dobře a po faulu ve vápně na Burika proměnil penaltu Štefan. Ale pak naše obrana neúspěšně odolávala útokům Kubice a ta se pomalu dostávala do hry. Za nedlouho srovnala a hned na to, po chybě Štefana, kdy ve středu hřiště ztratil balon, Krakeš otočil zápas asi nejhezčí brankou na 2:1. Tím to ovšem nekončilo a inkasovali jsem po nedůrazu na 3:1. Poslední akci zakončenou golem jsme měli před poločasem a to po přihrávce Špringera před prázdnou bránu doklepl Strasser a poločas byl 3:2. Do druhého poločasu se opět potvrdila fotbalová pravda nedáš dostaneš, když po naší gólové šanci jsme z brejku inkasovali na 4:2 a šance na bodový zisk se nám vzdálily. Poté se hra rozpadla a Kubice měla další šance. Skóre 6:2 už byla jen důsledkem naší nedůsledné obrané hry a zaujímání špatného obraného postavení. Ne tento zápas musíme co nejdřív zapomenout a rychle se vzpamatovat. Třeba už příští týden na domácím hřišti".