17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

ČFL: FK Králův Dvůr - 1. FC K. Vary 2:1 (2:1)

FK KRÁLŮV DVŮR - 1.FC KARLOVY VARY 2:1

Na domácí vítěznou premiéru se Štěchovicemi navázali třetiligisté další výhrou, kterou si Králův Dvůr připsal po bojovném výkonu s Karlovými Vary.

Ten, kdo zdržel ve frontě na tradičně výborné klobásy, přišel o rozuzlení celého zápasu. Za půl hodinu totiž jeho protagonisté rozhodli o výsledku.

Hned v 8. minutě našel Šípek dobře postaveného Glasnoviče, který zamířil přesně k levé tyči – 1:0. Jenže o tři minuty bylo srovnáno. Karlovy Vary zahrávaly rohový kop, po němž se prosadil gólově Nerad – 1:1. To byl úvod z obou stran jako hrom a diváci se těšili na další góly. A nečekali dlouho. Ve 27. minutě se prosadil kanonýr Laušman, který poslal míč přesně k tyči – 2:1.

Další gól už nepřišel, avšak hosté mohli vyrovnat. Jenže hlavičku Geňa v 77. minutě zastavila tyč a do konce zápasu už žádná branka nepadla. Tím zůstaly všechny tři body zaslouženě v Králově Dvoře.

Branky: 8. Glasnovič, 27. Laušman – 11. Nerad.
Rozhodčí: Langer - 240 diváků - poločas 2:1.
ŽK: Šípek, Glasnovič, Konečný – Holub, Plechatý.

KRÁLŮV DVŮR: Michňa – Procházka, Šilhavý, Nohýnek, Pozníček – Petr, Sabou (82. Kdolský), Šípek (82. Mikluščák), Varaďa – Glasnovič, Laušman (88. Konečný). Trenér: Bobek.

KARLOVY VARY: Arkenberg – Jankovský, Stehlík, Tůma, Hucl (74. Staněk) – Nerad, Holub (55. Plechatý), Machek (82. Benda), Řezáč (52. Altman) – Špírek (46. Šollar), Geňo. Trenér: Medinský. líci zdolali Buldoky

Ve 3.kole České fotbalové ligy porazili Králodvorští Cábelíci na dm hřišti nepřijemného soupeře ze západu Čech.