14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Rezerva Jiskry v přípravě porazila Klenčí.

V sobotu se na hřišti v Klenčí střetli dva účastnici krajské I. B třídy. Domácí Spartak - První chodská a re­zerva Jiskry Domažlice.
Od začátku zápasu měli Domažličané převahu, ale do­mácí dokázali pozorně bránit a se střelami si klenečský gól­man Veber dokázal poradit. Největší šanci prvního poloča­su měl Libor Bočan, ale jeho hlavička z malého vápna skončila nad.
Úvod druhé půle se domá­cím nepovedl a během několi­ka minut třikrát inkasovali. Dvě branky Domažlic vstřelil střídající Kubica, třetí přidal po kombinační akci Heller.
I nadále měla Jiskra převa­hu, ale další gól její hráči ne­vstřelili. Na druhé straně se neujaly ani střely Jana Sokola a Vejmelky, a tak zápas skon­čil výsledkem 0:3.
Klenčí: Veber - Osvald, Řezníček, Psutka, Mifek - Toth, Hula, Pavel Sokol, Ledvina - Vejmelka a Hromník. Střídal Jan Sokol.
Domažlice: Kohel - Šmirkl, Malý, Karas, Paluch - Bri­chcín, Janča, Bočan, Kohout - Kotlan a Čech. Střídali Dufek a Kubica.
Tito soupeři se znovu utkají 16. září od 16.30 hodin v mistrovském zápase na hřišti v Klenčí.            (mif)