Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice přivítají nováčka Admiru Praha

Domažlický svatostánek Střelnice bude v sobotu 24.srpna od 17:00 hodin dějištěm třetího kola ČFL v němž se domácí modrobílý balet, který okupuje aktuálně 2. místo tabulky hostí 13. tým tabulky FK Admira Praha. Ta naposledy působila v ČFL v roce 1999 kdy obsadila Admira/Slavoj v ČFL druhé místo za postupujícími Neratovicemi. Vzájemný zápas těchto dvou týmů v Praze Kobylisích sledovalo 830 platících diváků. Až za Admirou skončily Třeboň, Chomutov, Semice, Krč, Chrudim. V tomto roce vyhrála Admira divizní skupinu A, když prohrála jen tři zápasy! Před druhými Štěchovicemi měla na konci soutěže náskok 9 bodů, a tak po zásluze postoupila do ČFL.

"Další domácí utkání s nováčkem soutěže s Admirou Praha nás nečeká nic jednoduchého, řekl bych že to bude těžší utkání, než s Roudnicí. Hosté k nám určitě přijedou s poctivou defenzivou, s agresivní hrou. Určitě budeme favoriti, Admira je farmou Slavie ale nepředpokládám nějaké posílení - Slavia má teď svých starostí dost. Hosté mají jeden bod při skoré 0:1 ještě neskórovala a pouze jednou inkasovala, dobře brání, chytá tam Víšek, který prošel druhou ligou. My jsme ale momentálně ve formě, proto očekávám vítězství. Letos jsme pouze jednou inkasovali, dobře bráníme a máme obrovskou sílu dopředu, ve formě je i Petr Došlý. Přes léto jsme kvalitně potrénovali dobře doplnili kádr. Standa má pestré, výborné tréninky a namixuje vítězný koktejl. Přesto je třeba dát pozor, očekávám technického soupeře, který dobře brání. Výsledek netipuji, přeji nám vítezství," rozebral svého soupeře před utkáním jeden z trenérů Jiskry Domažlice Petr Hutta.

 

Zeptali jsme se na názor na utkání hlavního trenéra Admiry Jiřího Tesaře:
"Máme k dispozici kompletní kádr.  Jsme si vědomi síly Domažlic, je to těžký soupeř, ale jedeme tam urvat nějaký ten bod. Jsme nováčkem takže tu soutěž prozatím poznáváme, většina hráčů, kteří nastupují hráli loni divizi musejí se se soutěží trošičku sžít. Dostali jsme zatím jednu branku ze standardní situace ze dvou utkání i když jsme sami měli hodně šancí, tak jsme je bohužel nevyužili a ještě jsme nedali ani penaltu," lamentuje pražský kouč Tesař. Podle jeho slov má jeho tým obranou fázi slušnou, ale v útoku jim nejdou proměňovat šance. Do Domažlic, ale jedou s cílem bodovat.

 

 

 Zatím stabilní výborné výkony podává jeden z nejzkušenějších hráčů Jiskry Milan Braun: "Chtěl bych touto cestou poděkovat divákům za fantastickou kulisu, kterou vytvořili na Chodské slavnosti proti silné Roudnici a na výsledku měli lví podíl. Jarní výsledky a již dvě odehraná kola, jsou více než ideální pozvánkou nejen na zápas s Admirou. Admira je velmi houževnatý soupeř, který vychází ze zabezpečené obrany, což dokazuje i dosavadní skóre. Mnoho gólů nedostává, ale my se budeme snažit najít na jejich zarputilou obranu recept a vstřelit nějaký gól a navázat tak na velmi produktivní domácí zápasy z jarní části, aby si i fanoušci přišli na své. Já pevně věřím, že prodloužíme podzimní sérii. S jakýkoliv výsledkem zaručujícím nám 3 body budu spokojen."

 

 

Utkání bude řídit Marek Janoch z Plzně s asistenty Viktorem Patákem z Horní Břízy a Jany Šauflové z Rokycan. Delegát FAČR bude Ladislav Míka z Mnichovic (okres Benešov).