Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJednou je málo, desetkrát moc!

 

Pětkrát to stačí...a právě tolikrát v řadě zvítězili borci staré gardy Jiskry Domažlice na tradičním dračím turnaji starých gard v sousedním příhraničním Furthu v rámci slavností Skolení draka konaných každoročně jako vzpomínka na události kolem památné bitvy u Domažlic.
Opět se hrála tzv. malá kopaná na hrišti téměř normálních fotbalových rozměrů, tedy od "vápna kvápnu", i když oproti zkušenostem z jarního turnaje tohoto roku přidali pořadatelé jednoho hráče do pole, takže se hrálo 1 x 20 minut každý s každým 1+6.
Metodik výpravy, Ivča Rybárů, namíchal taktický koktejl rozestavení 3-2-1, který slavil úspěch o dovedl SG k dalšímu z nesčetných vítězství!
Nejprve si SG poradila se Schimanským a spol., když po přehlídce neproměněných šancí porazila výběr Policie SRN brankami Bombaly a Vlčka 2:0, kdy si zejména namotivovaný motor zálohy, Rybkyn, hlasitě říkal o trofej Petra Jiráčka za zahození největších tutovek!
Nebezpečný Neukirchen držel dlouho krok se starou gardou Jiskry, ale jeho obrannou ulitu naleptala až "reichenbašská" spolupráce a zejména kapitánův precizní diagonální pas z hlouby pole, který přetavil Tiborko Palacký v úvodní branku!
Účet mače uzavřel dovolenkář Bočan na 2:0!
S domácím Furtem se chodským staříkům podařilo eliminovat dva nejnebezpečnější soupeřovy kouzelníky s kulatým nesmyslem a branky po solidních kombinacích zaznamenali I. Rybár a opět Bočan. Cenu Petra Jiráčka nakonec vybojoval Honza Bombala zakončující filigránskou kombinaci ve vzálenosti ca 50 cm od středu brankové čáry střelou na rohový praporek!
Jiskra hrála ve složení:
P. Rybár - Vlček, Major, Bombala - Bočan, I. Rybár - Palacký a střídali táta a syn Karasové.
SG