19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Vejprnice vyřadily Blšany.

Pavel Hochman
Fotbalový víkend patřil prvnímu kolu poháru ČMFS, ve kterém se představilo i osm zástupců regionu. Překvape­ním je výhra Vejprnic nad tře­tiligovými Blšany. Druholigo­vý Sokolov zvítězil v Domažli­cích. Karlovarští Buldoci, hra­jící ČFL, byli vyřazeni v diviz­ním Chomutově po penaltách.
Domažlice- Sokolov  0:2
Před rekordní návštěvou po úvodní převaze domácích roz­hodli vyspělejší hosté gólem po závaru a po kopu z rohu.
Poločas: 0:1. Branky: 41. Mlika, 79. Bakeš. Rozhodčí: Damková. ŽK: 4:2. Diváků: 1150.

Rapid Plzeň-KIatovy  2:3

Divizionáři získali už tří­brankový náskok a navíc Hanzlík zahodil penaltu. Do­mácí v závěru ožili a výsledek zkorigovali.
Poločas: 0:2. Branky: 75. Pata, 77. Hucl-22. Cihlář, 45. Presl, 46. Hanz­lík. Rozhodčí: Hajšman. ŽK: 0:1. Di­váků: 100.

Vejprnice-Blšany 2:1

Rychlý nástup znamenal pro Vejprnice dvoubrankový ná­skok. Druhá půle se hrála v re­žii hostů, ale domácí postup ubránili.
Poločas: 2:0. Branky: 6. a 20. Čer­ný - 78. Podroužek. Rozhodčí: Ko­šan: ŽK:1:0. Diváků: 300. Horažďovice-Prachatice 1:1 (PK 4:3)
Hosté byli fotbalovější, ale domácí bojovali a podržel je brankář Věneček. Vedení Pra­chatic zlikvidoval deset minut­ před koncem z trestného kopu Vaigl a v penaltovém rozstřelu rozhodl T. Krejčí.
Poločas: 0:0. Branky: 80. Vaigl - 66. Češka. Rozhodčí: Henych.
ŽK: 2:2. Diváků: 220.

Rakovník-Cheb 0:4

Jasná záležitost favorizova­ných hostů, kteří stříleli jeden gól za druhým.
Poločas: 0:3. Branky: 28. Šebesta, 33. Aleksič, 38. Rolník, 80. Mašek. Rozhodčí: Berka. 2K:. Diváků: 150.
Chomutov-K. Vary 1:1 (PK 11: 10)
Fotbalovost a převahu hos­tů, kteří nastřelili tyč, vyrov­návali domácí bojovností. Oba celky neproměnily po dvou vy­ložených šancích. V penalto­vém rozstřelu byl šťastnější Chomutov.

Poločas: 1:1. Branky: 43. Strouhal -30. Tichota. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 0:1. Diváků: 200.