18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Holýšov s Luby remizoval.

Kristýna Bublová

V předposledním přá­telském utkání uhráli hráči FK Stafin Holýšov s Luby re­mízu. V neděli je už čeká první mistrovské utkání, při kterém hostí tým Horní Břízy.

Luby-Holýšov  3:3 (2:0)
V prvním poločase Holý­šovští příliš šancí neměli. Hned v 8. minutě prohrávali po vlastním gólu. O dalších osm minut později přidaly domácí Luby druhý gól, když z asi dvaceti metrů překonaly holýšovského gólmana Janču - 2:0. Šanci snížit stav utkání měli ve 30. minutě Tlustý s Hulou, ale brankář Hulovu sólo­vou akci vystihl.
Do druhého poločasu ovšem Holýšovští vstoupili aktivněji. V 60. minutě se do šance dostal Kaliský, ale střela mířila vedle brány domácích. Vzápětí mohl potrestat chybu lubského gólmana Tlustý, ale těsně mi­nul. Do další vyložené šance se v 62. minutě dostal Jeniš, ovšem trefil pouze hlavu domácího obránce. Ve stejné minutě sní­žil stav utkání ve prospěch Ho­lýšova Procházka, když si vy­měnil míč s Tlustým a přesnou střelou zakončil- 2:1. V 70. minutě se podařilo vy­rovnat holýšovskému Tlusté­mu, když dostal přesnou při­hrávku od Jeniše - 2:2. V 85. minutě se hosté dostali do vedení, když střelou po ze­mi poslal míč za záda brankáře domácích opět Tlustý - 2:3. Vzápětí ovšem Luby z protiú­toku vyrovnaly stav utkání na konečných 3:3.
„Myslím si, že jsme měli ce­lý zápas převahu, ale nepoda­řilo se nám proměňovat vylo­žené šance," zhodnotil zápas předseda holýšovského oddílu Karel Králík.
Holýšov: Janča (Marcel) - Lukáš, Hamerník (Lavička), Kaas, Šimka - Jeniš, Hrdina, Procházka, Kaliský - Tlustý, Hula-Hirschl.