Dorost Jiskry hrál turnaj v malé kopané v Klatovech

 

Dorost Jiskry nesložil v době volna ruce do klína, ale o minulém víkendu se zúčastnil 4. ročníku velkého seniorského turnaje v malé kopané v Klatovech, Prolovcupu 2013, za účasti 68 mužstev z celé republiky!
Mladíci z Chodska si v základní sobotní skupině hrané systémem každý s každým na 2 x 12 minut nevedli vůbec špatně a porazili postupně týmy FC Palasio 5:0, FC Bördelö 2:0, Dream Team 8:2, Dobřív 3:0 a klopýtli až s vítězem skupiny, Mengy Teamem, 1:2, přesto postoupili přímo do čtyřčlenné osmifinálové skupiny hrané v neděli, kde dvakrát prohráli 0:1, jednou dokonce s loňským vítězem Pocem kam deš a jednou vyhráli 3:1, což na postup do vyřazovacích bojů a možnost rozdat si to přímo v jiskráckém "bratrovražedném" boji s pozdějším vítězem, týmem Krvavá tlačenka, tvořeným bývalými i současnými hráči kádru A-mužstva Jiskry Domažlicejako např. Mužík, Frei, Bahleda, Braun a spol.
Zajímavé je zejména to, že mladíky nikdo nenutil, ale celou záležitost zorganizoval, tzn. sestavil tým, domluvil dopravu, přihlásil své mužstvo do turnaje, člen kádru mladšího dorostu, Patrik Dufek z Milavčí!
Je jasné, že zejména na poli "bafuňářském" se tedy Jiskra o svou budoucnost obávat nemusí!
Ivan Major