Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZměří Jiskra své aktuální síly s Bayernem?

Že by nový kouč Guardiola toužil po tom, aby mohl otestovat aktuální síly držitelů triple proti štice a velkému překvapení třetí české ligy posledního ročníku, Jiskře z chodské metropole?

Tak to asi opravdu ne, ale fotbalový potěr stejného oddílu možná tuto šanci mít bude a to za předpokladu, že se v nedělním mezinárodním turnaji žáků probije až k dualu s tímto věhlasným soupeřem!

Mladší a starší žáci Jiskry porovnají své síly na hřištích předměstí bavorského Chamu, ve Willmeringu a Katzbachu, i s dalšími neméně slavnými soupeři jako Jahn Regensburg, Passau, Führt, Norimberk a jiní.
Starší žáci Jiskry začínají ve Willmeringu ve skupině A od 8.30 proti výběru Východního Bavorska a dále narazí na FC Passau, FC Ingolstadt a vítěze sobotní kvalifikace o hlavní turnaj a poté dle umístění nastoupí v boji o příčky nejvyšší právě proti někomu ze skupiny B tvořené Regensburgem, Chamer Landem, Greuther Fürthem, Bayernem a Deggendorfem.
Mladší žáci začnou v Katzbachu proti vítězi kvalifikace od 9.30 ve skupině B a dále s Regensburgem, výběrem Východního Bavorska a Pasovem a při troše štěstí mohou narazit na favorita skupiny A, 1. FC Norimberk!
Stará garda Jiskry také neponechá nic náhodě a již v sobotu navečer provede odbornou rekognoskaci terénu a utká se ve Willmeringu s tamní starou gardou a zúčastní se slavnosti Svatojánského ohně, jenom pevně doufá, že se nebude jednat o oslavu upálení mistra Jana Husa.
Bohužel nedojde k tolik očekávanému spektáklu a sice vystoupení undergroundové sestavy hrající melodický daethmetal pod vedením kapelmajstra Kuželky, neboť tolik očekávané představení ztroskotalo na uměleckých přehrávkách na kulturním výboru obecníkho úřadu ve Willmeringu a to zejména na jejich politicko-ideové části, neboť kapelník na dotaz, jak se jmenuje ministerská předsedkyně SRN uvedl, že Nena a její známou hitovku 99 nafukovacích balónků označil za reklamní slogan továrny na výrobu prezervativů, takže vyprodaný Willmering bohužel kulturní umělce z Chodska nepřivítá a tak se slavnosti české kultury ve Willmeringu odehrají de facto jen v rovině čistě kulinářské!
Managerem akce je šéftrenér mládeže Jiskry Domažlice Václav Sladký, sportovním managerem Láďa Brichcín, kulturním a vlastně již zbytečným managerem Petr Kuželka a kulinářským referentem Franta Janda, takže s případnými dotazy je nutno obracet se přímo na ně!
SG