Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNa Jiskru přijede autobus fanoušků Baníku.

Detail [›]Kočí Boris, trenér Sokolova
Kočí Boris, trenér Sokolova
Autobus fanoušků Baníku Sokolov se chystá v neděli do Domažlic. Jejich tým se zde pozítří na Městském stadionu Střelnice utká s Jis­krou v prvním kole Poháru ČMFS.
„Chceme našemu Baníku v Domažlicích vytvořit domácí atmosféru. Určitě to tam klu­kům pomůže," říká v interne­tové diskuzi na stránkách Ba­níku Sokolov fanoušek s pře­zdívkou Vermi.
„Domažlice vůbec nezná­me, víme jen to, že postoupily do divize. Myslím, že postou­píme," sdělil Deníku s tím, že na většinu zápasů v Čechách s týmem jezdí početná skupina jeho příznivců. Ti věří, že se v příští sezoně bude Sokolov po­hybovat v horních patrech ta­bulky druhé ligy. „Samozřej­mě bychom chtěli, aby Baník došel v Póháru ČMFS co nejdá­le, ale druhé kolo bude pro to­ho, kdo postoupí, hodně těž­ké," dodal Vermi.
Sestavu na nedělní poháro­vý zápas v Domažlicích už má téměř jasnou nový trenér so­kolovského Baníku Boris Ko­čí. „Na osmdesát až devadesát procent ji mám v hlavě. Vlast­ně už poslední přípravné zápa­sy naznačovaly, kdo bude hrát, takže to nebude žádné překva­pení. Leda bychom do konce týdne ještě získali nějakého kvalitního hráče do zálohy a útoku," nevylučuje trenér Kočí možnost změny v sestavě na poslední chvíli.

Na vítěze nedělního zápasu čeká Sparta Praha, obhájce ví­tězství v Poháru a mistr Gambrinus ligy z loňského roku. V případě, že by vyhrála Jiskra, v druhém kole by le­tenský tým přijel ve středu 5. září na Střelnici.            (mif,mc)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.