Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSG Jiskry Domažlice se zúčastnila turnaje ve Furth im Waldu

Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech každý s každým 1 x 15 minut, semifinále a konečné pořadí.

Mělo se jednat o malou kopanou, ale hriště vytýčené na hlavním hřišti ve Furthu sahalo od šestnáctky k šestnáctce a v poli byla pouze pětice hráčů, takže ve výsledku se jedinec naběhal víc než je zdrávo!

Jiskra byla nalosována do skupiny B a střetla se s týmy Kötztingu, Dalkingu a omlazeným b-teamem Furthu.

Cestu turnajem nezačali Chodové nejlépe, neboť nedokázali proměnit spoustu šancí se silným Kötztingem a inkasovali a také prohráli po brejku následujícím zahrávání vlastního rohového kopu!

Se slabým Dalkingem, který šel do vedení po fatální chybě v rozehrávce, se hrálo jen na jednu branku a jeho obrannou ulitu naleptal umístěnou střelou hlavou k tyči po nezjištném centru Berky až rtuťovitý forvard Palovič!

V posledním zápase byla Jiskra nucena zabrat, aby si uchovala naděje na postup do semifinále a to také potvrdila solidní hrou proti rezervě Furthu brankami Paloviče, Vlčka a Rybára!

Semifinále proti Stachesriedu rozhodl nekompromisní ranou do šibenice po předcházející účasti na veselce čekatele na místo v kádru SG Michala Tesaře stále se zlepšující Vlček, když před tím "zlikvidoval" brutálním zákrokem na hranici trestního práva nejnebezpečnějšího hráče soupeře jinak dobromyslný Bohouš!

Ve finále změřili hosté ze zahraničí opět síly tak jako v prvním zápase s Kötztingem a opět inkasovali po rychlé kombinaci do otevřené obrany jedinou branku utkání, když před tím a hlavně po té nevyužili několik tutovek z kategorie minimálně stoprocentních!

Nakonec byla i s druhým místem z celkových osmi účastníků spokojenost!


SG nastupovala v sestavě:

Pejsar - Major, Berka - Vlček, Bombala - Vilím a střídali Karas, Rybár I. a Palovič.

SG