Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALČFL 34. kolo: TJ Loko Vltavín – TJ Kunice 1:0 (0:0)

 

Hodnocení trenéra Haška: „Prohra mrzí, ale nemáme se za co stydět. Hráči dali do utkání maximum co v nich je, ale na domácí to nestačilo. Rozdíl mezi mužstvy je hlavně ve vápnech. Co se týče držení míče a kombinace jsme lepší než Vltavín, ale jak v defenzivní části, tak v ofenzivní zaostáváme hlavně v důrazu ve vnitř a okolo vápna a to dnes rozhodlo.

Před utkáním jsme si řekli, že důležitý bude pohyb bez míče a hlavně ochota všech třech útočníků chodit do kvalitního náběhu za obránce Vltavínu. Jak jsem spokojen s pohybem polařů a jejich rotací, tak musím být nespokojen s herní činností všech útočníků, kde vidím hlavní příčinu neúspěchu v dnešním utkání.
První poločas jsme se dostali do dvou velmi slibných příležitostí, první měl po kvalitním uvolnění Kordiak, kdy postupoval sám na brankáře Čabu, ale místo střely volil nahrávku i přes to, že jsem na taktické poradě před utkáním hráče nabádal k časté střelbě a řešení situací 1:1 nebo 2:1 kličkou nebo střelou, ale hlavně ne přihrávkou (důvod hodně ofsajdů na Loko). Další šance byla po kombinaci z pravé strany a střele Tenkla. Domácí se dostávali k ohrožení branky hlavně po standardkách, které byly hodně nebezpečné, a po jedné z nich nás podržel brankář Tetour.

Poločas skončil 0:0 a to bylo z naší strany málo, protože v té to fázi utkání bylo hratelné na Lokomotivě vést.
Druhá půle bylo o tom, kdo dá branku vyhraje. My opět lepší na míči a v pohybu, ale bez brankového efektu. Proč? Chybí nám větší odvaha a řešení předfinální fáze. Druhé utkání jsme nevstřelili branku (která nám byla uznána-4x ano, ale odmáván ofsajd) a tak nemůžeme vyhrát.
Když jsme byli v největším tlaku, spíše v klidu na míči, přišel nesmyslný faul Ilka a z následné standardky a odraženého míče nikým nekrytý domácí hráč střelou na zadní tyč rozhodl utkání.
Naše další snaha o vstřelení branky skončila buď zákroky dobře chytajícího Čaby, nebo nevyřešením situací našich útočníků. Největší šanci na vstřelení branky bychom měli po faulu na Kotlíka ve vápně domácích, kdy se měla kopat penalta, ale to je jen můj názor. Nic na tom nemění fakt, že domácí vyhráli a já jim k tomu gratuluji.“

Kunice: Tetour – Ilko, Veselý, Hell, Čelůstka - Kordiak ( 83‘Varga), Balšánek, Tenk - Rejhon (83‘ Štancl), Dvořák, Jíra (71‘ Kotlík).

Rozhodčí: Janoch, Grim, Kříž

Převzato z webu TJ Kunice