11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ČFL: Buldoci sestřelili lídra, teď jedou do Domažlic

Karlovy Vary – Výborný výsledek a zisk tří bodů. Fotbalisté 1. FC Karlovy Vary porazili na vlastním hřišti lídra soutěže TJ Kunice. Dnes ve Státní svátek zamíří Karlovaráci na půdu Domažlic, kde je prověří od 17.00 hodin tamní jedenáctka.

Celý článek.  [›]

ČFL: Buldoci sestřelili doma lídra tabulky

K. Vary – Husarský kousek se povedl zachraňujícím se karlovarským fotbalistům, když ve 26. kole ČFL na vlastním hřišti přejeli lídra tabulky TJ Kunice poměrem 3:0.

Domácímu týmu se fantasticky povedl vstup do utkání. Už ve 4. minutě si na míč v pokutovém území počíhal Aleš Ivasko a nedal bezmocnému brankáři hostí Šebkovi možnost zasáhnout. Další góly padaly až po poločase. V 67. minutě se po rychlém kontru Geňa dostal k míči Jankovský a stadionek ve Dvorech se radoval. Tečku za zápasem udělal v 78. minutě Marián Geňo, když dokázal obejít čtyři protivníky i gólmana.
K. Vary – Kunice 3:0 (1:0).
Branky: 4. Ivasko, 67. Jankovský, 78. Geňo. ŽK: 2:1 (Geňo, Ivasko – Engelmann). Rozhodčí: Makovička – Řezáč, Janíček. Diváci: 110.
K. Vary: Arkenberg – Jankovský, Huška, Ivasko, Stehlík, Nerad, Bednář (79. Šturm), Farmačka, Hucl, Šollar (89. Martinec), Geňo (90. Vopat).
Kunice: Šebek – Veselý, Ilko (55. Čelustka), Hell, Hanousek, Ouedraogo, Balšánek (70. Kordiak), Engelmann, Podrazký, Dvořák (69. Rejhon), Marek.