Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSlavoj Koloveč před sezonou posiluje.

Nováček I. A třídy Slavoj Koloveč před novou se­zonou získal několik posil, které se představily v neděl­ním zápase proti divizním Kla­tovům.
V zápase s mužstvem, které bojovalo o postup do ČFL, hrá­la Koloveč pěkný fotbal a na­konec jen těsně prohrála 3:4, když poslední dvě branky in­kasovala v posledních minu­tách utkání z pokutových ko­pů. Autorem dvou branek byla právě jedna z kolovečských posil Václav Šperl, který se vrátil z hostování v Přešticích. „Šperl je kvalitní hráč, což předvedl i v zápase proti Kla­tovům a slibujeme si od něj po­sílení útočné fáze," sdělil se­kretář Slavoje Pavel Kruml.
Z týmu odešli jen Škampa do Staňkova a další gólman Marcel ukončil hostování z Holýšova. Z FK Ch- Unionu ukončil hostování Částek, kte­rý by měl v příští sezoně půso­bit vě Staňkově. „I nadále v Kolovči bude pů­sobit brankář Simbartl, kte­rému bylo prodlouženo hosto­vání z Bolešin. Máme zájem ještě o jednoho mladého gól­mana Viktorie Plzeň," dodal Krurnl. Staronovými posilami jsou zkušení hráči jako je Jan Milo­ta z Klatov a domažlický Mar­tin Bittengl, kteří budou v Ko­lovči hostovat.
Další posilou Slavoje je zku­šený holýšovský záložník Ba­xa, který kromě toho, že bude nastupovat jako hráč, se stal spolu s Velíškem asistentem trenéra Kaigla.
A jaké jsou cíle nováčka, který dva roky po sobě slavil postup? „Důležitý bude začá­tek sezony, od toho, jak se nám povede vstup do soutěže, se bude vše odvíjet. V prvních ko­lech se utkáme s Luby, Zbiro­hem a Blovicemi. V I. A třídě se až do konce sezony o něco hraje, o postup, sestup nebo o baráže. My bychom se chtěli vyhnout sestupovým staros­tem a baráži. Naším cílem je také hrát pohledný fotbal pro naše fanoušky," dodal na zá­věr Kruml.
Koloveč čeká tuto neděli přátelské utkání v Mochtíně a týden nato, v neděli 5. srpna, v Kolovči tradičně od 16.00 ho­din nastoupí k mistrovskému proti celku Lub.            (mif)