14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jiskra i s reprezentantem Vackem v sestavě rozstřílela Přeštice.

Další přípravný zápas před divizní sezonou sehrála Jiskra Domažlice na půdě účastníka krajského přeboru Přeštic. V jejím dresu se obje­vila také nová posila z Viktorie Plzeň a mládežnický reprezen­tant Pavel Vacek. Přestože za Domažlice nenastoupilo něko­lik hráčů základní jedenáctky, dokázala po bezbrankovém po­ločase vysoko zvítězit.

Přeštice- Domažlice  0:6  (0:0)
První vážnější šanci si vytvo­řili hráči Jiskry v 19. minutě, kdy v závaru před brankou Te­sař zblízka mířil vedle. V 25. minutě vysunul Paul Janečka a jeho střela také mi­nula branku domácích. Hosté měli velkou převahu, ale přesně zakončit nedokázali. V 32. minutě prošel obranou Mifek, byl faulován před váp­nem a střelu Vacka z naříze­ného trestného kopu gólman s námahou vyrazil. Do konce poločasu si žád­nou šanci domácí nevytvořili, kvůli nepřesné koncovce hostí se odcházelo do šaten za bez­brankového stavu.
V úvodní minutě druhé pů­le Váchal vysunul Kubicu, který ale sám proti gólmanovi selhal. V 52. minutě Schötterlovu střelu po centru z pravé strany obránci srazili na roh, který rozehrál Mifek a Schötterl hlavou otevřel skóre - 0:1. Jiskra v této fázi soupeře jednoznačně přehrávala, ale šance Bublíka a Paula v síti neskončily. Druhé branky se Domažličané dočkali v 70. mi­nutě, kdy Mifek unikl po Vá­chalově vysunutí obraně a na­dvakrát překonal gólmana - 0:2. O pět minut později našel Rejthar centrem Mifka před brankou, který ale vysoko pře­střelil. Chvíli nato Tesař vy­sunul Schötterleho a i když domácí reklamovali ofsajd, pokračovalo se ve hře, do­mažlický útočník obešel i brankáře a zvýšil na 0:3. V 74. minutě se střelec Jis­kry prosadil podruhé, tento­krát jej vysunul Kubica. Tři minuty nato přišla pátá bran­ka, kdy Rejtharův centr z levé strany hlavou poslal míč do sí­tě kapitán Jiskry Michal Te­sař - 0:5. Na konečných 0:6 sta­novil sedm minut před kon­cem Kubica, ke kterému se do­stal míč po Kohoutově rohu přes Schötterleho a domažlic­ký útočník pohodlně dorazil do prázdné branky.
Další zápas sehraje Jiskra v neděli, 29. července, kdy v 1. kole Poháru ČMFS přivítá na Městském stadionu Střelnice od 17.00 hodin druholigový Baník Sokolov.
Domažlice: Bratanič - Va­cek, Paul, Strejc, Rejthar - Ja­neček (46. Schötterl), Bublík, Tesař, Kohout (46. Kubica), Váchal - V. Mifek. Trenéři: Miroslav Moravec a Petr Ku­želka.