11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Příprava: TJ Přeštice - J. Domažlice 0:6 (0:0).

K dalšímu přátelskému utkání nastoupila jiskra Domažlice hned po sobotním zápase s Klenčím, v neděli v Přešticích. Proti mladému domácímu celku nastoupili hosté bez pěti hráčů základní sestavy (Mleziva, Mach, Šámal, Černý a Šot) a na jejich hře to bylo, v první půli, znát. Přeštičtí mladíci stačili pohybem narušovat kombinační akce aktivnějších hostů a v průběhu prvního dějství je vyložené šance nepustili. Ani oni si však dobrou střeleckou příležitost nevypracovali a tak přítomní diváci hrou příliš nadšeni nebyli.

Vzrušení v první půli přinesla jen Tesařova střela, sražená na roh, Mifkův náznak šance, který zmařil domácí gólman včasným vyběhnutím, hlavička Vacka, po Janečkově tr. kopu, která však mířila vedle domácí branky, Vackův tr. kop se kterým si domácí gólman nadvakrát poradil a v závěru poločasu Tesařův volej ze 20 metrů mířící vedle pravé tyče přeštické branky.

Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivněji a hned ve 46. minutě po Váchalově přihrávce zamířil Mifek z šestnáctky těsně vedle levé tyče. O minutu později po Schötterlově centru hlavičkoval Paul nad břevno přeštické branky. V 52. minutě se z tlaku hostů zrodila nepřehledná situace před domácí brankou, ale Schötterlovu nedůraznou střelu stačil jeden z domácích zadáků z brankové čáry odvrátit na roh. Po Mifkově rozehrání rohového kopu, vyskočil nejvýše Schötterl a hlavou z 8 metrů poslal hosty do vedení – 0:1. Poté těsně přestřelil domácí branku Paul. Domácí nestíhali narušovat akce Domažlic a ti získali postupně až drtivou převahu. V 70. minutě přiťukl Schötterl míč nabíhajícímu Mifkovi, ten šel sám na brankáře, trefil jeho tělo, míč se k němu odrazit zpět a opakovaná, nedůrazná střela, se zakutálela do domácí sítě – 0:2. O dvě minuty později poslal Tesař přesnou přihrávku na nabíhajícího Schötterla a ten sám proti gólmanovi domácích nezaváhal – 0:3. O pouhou minutu později si to zopakoval – Kubica přehodil obranu, na míč si naběhl Schötterl, udělal kličku vybíhajícímu brankáři a do prázdné branky zvýšil na 0:4. V 77. minutě zacentroval zleva Rejthar, u vzdálenější tyče si na míč naskočil Tesař a z úhlu zvýšil hlavou na 0:5. Poslední tečku zápasu udělal Kubica, který u vzdálenější tyče doslova donesl na prsou míč do sítě po Kohoutově rohovém kopu - 0:6.

Branky: 53., 72., 73.,Schötterl, 70. Mifek, 77. Tesař, 85. Kubica.

Sestava Jiskry Domažlice:

Bratanič – Strejc, Paul, Rejthar – Tesař, Vacek – Kouhout (46. Kubica), Váchal, Bublík, Janeček (46. Schötterl) – Mifek.

Trenéři: Miroslav Moravec a Petr Kuželka.

Vok | 24.7.2007 (21:28)
Omlouvám se, ale nedopatřením mi jméno posledního střelce vypadlo. Psal jsem to ve stresu, protože mi při tom blikla elektrika a spadl počítač. Jak jsem chvátal to znovu dopsat a rychle uložit, nedodělal jsem konec... Už je vše v pořádku. Díky za návštěvu stránky, za upozornění a zájem!