17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

ČFL: MFK Chrudim - Loko Vltavín 3:1 (3:1)

V poměrně jasném utkání měli domácí mnoho vyložených šancí a jen zaváhání útočníků a fotbalové štěstí uchránilo nejlepší obranu v ČFL (Vltavín) od debaklu.

Aktivní domácí šli do vedení po Adámkově hlavičce v 19. minutě - 1:0. Vltavín po rohovém kopu ve 27. minutě ze závaru srovnal Burešem na 1:1, ale domácí se tlačili dopředu a stále ohrožovali branku pražanů. Ve 40. minutě přinesl tlak ovoce, když Štěpáínkův centr usměrnil s velkým štestím do branky domácí Dostálek - 2:1. Ve 43. minutě stčil Čaba vyrazit Vladykův centr, ale na Adámkovu dorážku již byl krátký - 3:1.
I ve druhém poločasu pokračoval tlak domácích, ale ti předváděli i kolotoč neproměněných šancí a když jedinou šanci neproměnili ani hosté, radovali se z výsledku 3:1 domácí.

Úvodní sestavy:

MFK Chrudim: Mrázek - Adámek, Radouš, Drahoš, Štěpánek - Luptovský, Vladyka, Vodrážka, Kesner, Dostálek - Holub.
Loko Vltavín: Čaba - Zelenka, Kozák, Valášek, Valíček, Bureš, Krimlák, Láncz, Předota, Podzimek, Škorvánek.

Rozhodčí: Schröter - Langer, Blaschke.