12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

ČFL: FC Chomutov - FK Kolín 2:3 (1:0)

V dramatickém utkání si domácí vypracovali dvougólový náskok zásluhou Aleše Pikla, který nejprve z pokutového kopu ve 14. minutě po sražení Leibla otevřel skóre - 1:0 a pak v 53. minutě přidal z tr. kopu další trefu na 2:0. Jen minutu se však domácí radoval z tohoto vedení a hostující Sedláček si položil brankáře Zaťka, aby do prázdné branky snížil na 2:1. O pouhé čtyři minuty později Novotný přenášel hru na druhou stranu hřiště, domácí Hyneš se pokoušel míč odvrátit, ale trefil ho tak nešťastně, že přeloboval zoufale plachtícího Zaťka - 2:2. V 70. minutě nakopl hostující Lukáš Hartig v přerušené hře Aleše Pikla a byl vyloučen. O tři minuty později se v souboji s Kwamem vážně zranil hostující Novotný a byl odnesen na nosítkách. Kolín byl na koni, ale dvě šance neproměnil, aby rozhodl ve svůj prospěch v 88. minutě, kdy Sedláček v dalším průniku strhl vedení na stranu Kolína - 2:3. Ani krátké nastavení už změnu skóre nepřineslo a hosté vezou do Kolína všechny body.