11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Turnaj v Postřekově: J.Domažlice-Sp. Klenčí 6:1 (3:1)

V rámci Memoriálu Josefa Šerlovského sehráli hráči Jiskry Domažlice další přípravné utkání, když je los turnaje svedl s První chodskou Klenčí p.Čerchovem. Jiskra měla po celý zápas výraznou převahu a bez problémů postoupila do nedělního finále, ve kterém však A tým, který hraje přípravu v Přešticích, nahradí rezerva Jiskry.

Úvodní šanci měli klenečtí, ale zblízka z úhlu Mlezivu neprostřelili a tak přišel trest. V 9. minutě sice na Bublíklův centr Šot nedoskočil, pohybem však zmátl soupeřova brankáře, který „šel na zem“ a míč dopadnuvší na zem jej přeskočil – 1:0. O dvě minuty později po rozehraném rohu netrefil hlavou domažlický Vacek z 8 metrů branku, ale ve 12. minutě po Bublíkově centru zleva stačil od brankové čáry míč vrátit do hry Černý a Šot hlavou z malého vápna zvýšil na 2:0. Ve 20. minutě se po Machově rohovém kopu dostal míč k nehlídanému Paulovi, ale ten svoji tutovku zazdil, střelou z 8 metrů nad klenečskou branku. Poté se hlavou neprosadil Schötterl, ale ve 29. minutě se po Šotově tr. kopu dostal míč k osamocenému Bublíkovi, ten si položil brankáře a technickou střelou z 8 metrů, ke vzdálenější tyči, zvýšil na 3:0. V závěru poločasu se klenečtí dočkali čestného úspěchu, když po levé straně prošel Hromník, zpětnou přihrávkou našel Vejmelku, který volej, zleva z 18 metrů, trefil opravdu parádně pod víko ke vzdálenější tyči – 3:1.

Do druhé půle Jiskra vystřídala: místo Rejthara přišel Janeček, Schötterla nahradil Kotlan a Černého Kohout. Hra již neměla takový spád, hráčům v dusném horku docházely síly, ale domažličtí byli aktivnější. Neprosadil se Šot hlavou, když zamířil z 10 metrů nad branku, ani později Tesař volejem z 22 metrů, který klenečský brankář vytlačil na roh. V 74. minutě rozehrál Mach rohový kop, Strejc posunul míč ke vzdálenější tyči a tam Kubica z malého vápna, přes hlavu, zamířil pod břevno – 4:1. Poté se po Strejcově přihrávce dostal ke střele ve velmi dobré šanci Kotlan, ale jeho volej z 10 metrů byl nepřesný. V 84. minutě po dalším rohovém kopu Macha se míč dostal k Tesařovi, jehož střela ze 22 metrů znamenala vedení 5:1. Dvě minuty před koncem zatáhl míč po pravé straně Strejc, centrem našel nehlídaného Kotlana a jeho hlavička z 6 metrů znamenala konečný stav 6:1.