Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALŠtika III. třídy Sokol Pocinovice uvízla v podběráku staříků na levém břehu říčky Zubřiny!

 


SG Jiskra Domažlice vs. Sokol Pocinovice A 6:2 (4:1)

Sestava SG:
Hojda - Palovič, Major, Berka, Koza - Bočan, Brichcín, Kruml Z., Rejthar - Vilím, Foldyna

Střídali: 
Csulák, Kruml P., Rybár I.


Branky SG:
Bočan 2, Kruml Z., Vilím 2, FoldynaFavorit III. třídy a stále horký kandidát na postup do vyšší soutěže chtěl v páteční podvečer na UMT poměřit své aktuální síly a potvrdit své papírové ambice vyšplhat na konci této sezóny o jeden stupínek výše a k tomu měli posloužit "břichatí tatíci" z chodské metropole.

Zápas začal svižně, ale staříci okamžitě trestali nepozornost v obraně lehkonohého soupeře, ale jako vždy přesný a hlavně nesmírně přísný arbitr Láďa Pareský viděl asi jako jediný na umělohmotném pažitu postavení mimo hru.

Do vedení šla tedy štika III. třídy tentokrát po nedorozumění v obranné činnosti seniorů, ale teprve později se ukázalo, že se jednalo o klasickou návnadu, neboť do konce první půle už se radovali pouze "rybařící" a to hned čtyřikrát!

Za zmínku stojí snad ještě individuální akce snajpra Csuláka, který tentokrát vyztužil defenzívu stařečků a který "malou domů" o tyč zahranou z poloviny hřiště vylekal nejen gólmana Hojdu!

Duši opravdového labužníka pohladila akce multitalenta Hříbka, který si na polovině hřiště posunul kolmici narýsovanou z hlouby vlastní poloviny, ověřil si rychlým pohledem, zda o padesát metrů dál stojící strážce svatyně náhodou nelelkuje a vzhledem k tomu, že lelkoval, byl následně i trestán dalekonosnou pumelicí!

Po půli už jen staříci kontrolovali hru a na cestu přibalili Pocinovickým další dvě branky po solidních kombinacích.

Hosté už jen snížili po staříky vyprodukované zbytečné ztrátě míče ve středu pole.

Pocinovičtí však nemusí smutnit, neboť podali statečný výkon a odehráli slušnou partii a jsou teprve na začátku zimní přípravy a každý přece ví, že zajíci se budou jako vždy počítat až po honu a zkušený a všemi mastmi mazaný stratég Luboš Holeček mohl alespoň vysledovat, kde přesně tlačí bota jím vedené mladé fotbalisty a jistě také věří staré dobré pravdě vojevůdce Suvorova, že bývá-li těžko na cvičišti, bývá pak lehčeji na bojišti a na cvičišti to měla štika III. třídy tentokrát opravdu těžké!

SG