21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

V Kolovči padlo osm branek.

Polovinu gólů vstřelil holýšovský kanonýr Tlustý.

Nováček I. A třídy z Kolovče si na nedělní odpo­ledne pozval k přátelskému utkání celek krajského přebo­ru Holýšov. Ve velkém vedru, kvůli kterému hlavní rozhodčí Martin Plzák nařídil v každém poločase občerstvovací pře­stávku, vidělo několik desítek diváků osm branek. Polovinu z  nich vstřelil kanonýr hostí Tomáš Tlustý.
Koloveč - Holýšov  2:6  (0:3)
Branky: 48. Kruml, 52. Čer­nohorský -1., 40., 68. a 90. Tlus­tý, 6. Kraina, 82. Jeniš.
Pokud někdo v neděli nepři­šel na hřiště včas, přišel o prv­ní branku, která padla už po 30 vteřinách hry. Ihned po roze­hrání musel domácí Milota v tísni zahrát na roh, na který poté nejvýše naskočil holýšov­ský kapitán Tlustý a otevřel skóre - 0:1.
Na další branku se čekalo jen pět minut, kdy si míč k roze­hrání trestného kopu postavil Kraina a ránou z 25 metrů zvý­šil na 0:2.
Po 13. minutách hry se pro­sadil po pravé straně Procház­ka, ale jeho přihrávku před prázdnou branku na poslední chvíli odvracel Lukáš Homol­ka. Domácí zahrozili až po 20 minutách, ale s Milotovou hlavičkou si gólman Janča po­radil., stejně jako o dvě minuty později při sólu Krumla. Ve 30. minutě se uvolnil exholýšovský Baxa, přihrál Bittenglovi, který ale odkry­tou branku netrefil. Pět minut před koncem poločasu si s do­mácí obranou pohrál Jeniš, přihrál Tlustému, který poho­dlně dopravil míč do sítě - 0:3.
Nástup do druhé půle vyšel lépe domácím. Již ve 48. minu­tě snížil kolovečský kapitán Kruml, který přeloboval Mar­cela v brance Holýšova-1:3. Čtyři minuty nato vstřelili dokonce kontaktní gól, když se po levé straně uvolnil Baxa, nacentroval na dalšího býva­lého hráče Holýšova Černo­horského, který střelou z voleje snížil na 2:3. Srovnat mohl po deseti mi­nutách Pergl, kdy šel po zavá­hání holýšovské obrany sám na Marcela, ale ten svůj tým podržel. Po krátké občerstvovací pře­stávce předvedli ukázkovou kombinační akci hosté. Na je­jím konci byl Tlustý, který v jejím závěru obešel i gólmana a zvýšil na  2:4. Deset minut před koncem se Milota zařídil podle hesla: Když nevíš co s míčem, vy­střel. Jeho pokus jen orazítko­val břevno. Na druhé straně byl v 82. minutě úspěšnější Je­niš, který ze středu hřiště do­šel až před šestnáctku Kolovče a přidal další branku - 2:5. Tentýž hráč byl v závěrečné minutě i u posledního gólu, když unikl obráncům, přihrál Tlustému, který čtvrtou bran­kou v utkání stanovil na ko­nečných 2:6. Koloveč: Korba - Milota, Lu­cák, Bittengl, Lukáš Homolka - Duchoň, Baxa, Černohorský, Kufner - Pergl a Kruml. Střídali Vyhnal a Šleis.

Holýšov: Janča - Nový, Ha­merník, Jeniš, Kraina - Lukáš, Procházka, Hrdina, Kaas - Tlus­tý a Teršl. Střídali Majer, Juráš a Marcel.