ČFL: MFK Chrudim - J. Domažlice 3:2 (2:0)

90+3 Nyní to byl zákrok na červenou kartu, Libor Bláha udeřil Adámka do obličeje a nepochopitelně dostává pouze žlutou.
90+2 Vágner dostává za zdržování hry žlutou kartu.
90 Nastavovat se budou ještě tři minuty.
88 Poslední střídání Chrudimi, za Tomáše Dostálka přijde Jakub Vágner.
87 Domažlice mezi tím střídají. Šanci dostane Labin Halili, dolů jde Daniel Mateusz Pyrka. A výměnu provede také Chrudim, zahraje si Holub za Vladyku.
86 David Vodrážka dostal tvrdě přes holeň a z trávníku se mu příliš nechce.
85 Opakovaný centr skončil u Mrázka, domácí fandové si oddychli. Alespoň prozatím.
84 Hosté dostanou příležitost rohového kopu. Vše se stěhuje před Mrázka.
81 Domažlice nyní přebírají aktivitu a snaží se o vyrovnání. Nás čeká ještě zajímavých deset minut závěrečného domácího kola letošního podzimu.
80 Nadějně vyhlížející protiútok velkým předkopnutím si zazdil Došlý, Domažlice však zůstanou u balónu.
79 A poprvé střídá také chrudimský tým. Místo Ondřeje Kesnera přichází Filip Jarosz.
78 Ve stejné minutě nahradí Libor Bláha Martina Sladkého.
77 František Dvořák dostává za ostrý faul na Luptovského žlutou kartu.
76 Dnešnímu zápasu přihlíží 340 diváků!
75 A opět Mastík táhl rychlý protiútok, jenže vše zastavila nepřesná přihrávka.
73 Mastík kooperoval s míčem u rohového praporku a chtěl vybojovat rohový kop, nakonec je z toho ale jen odkop od branky.
72 Chrudimští jsou nyní opět aktivnější a říkají si o vstřelení čtvrté branky.
71 Tak to je neuvěřitelné! Vácha v osobním souboji vybojoval míč, poslal ho na Petra Vladyku, který šel sám na brankáře! Nejprve mu udělal kličku, Houdek se ještě dokázal vrátit a vyrazit balón. Ten se ale vrátil k Vladykovi, ale ten opět trefil jen stojícího obránce na brankové čáře!
70 Vladyka dnes hraje opravdu skvěle, nyní poslal míč na Lukáše Mastíka, jehož střela protáhla Houdka!
69 Nebezpečná standartka před Mrázkme skončila na tyči, ale rozruch byl zbytečný. Opět se totiž jednalo o ofsajd.
68 Chrudim právě vstřelila branku!
 Nejen, že se jim to nepodařilo, ale jsou to právě oni, kdo inkasoval! Na levé straně se uvolnil Dostálek, našel hlavu PETRA VLADYKU, který těsně před brankářem Houdkem změnil směr letícího míče a usměrnil ho do branky - 3:2!

67 Nálada na chrudimském stadionu je nyní na bodu mrazu.. Hosté chtějí udeřit potřetí..
66 Za přetažení dresu přes hlavu dostává Petr Došlý žlutou kartu.
65 Domažlice právě vstřelily branku!
A máme vyrovnáno! Jiskra předvedla rychlý protiútok, Malého centr našel úplně volného PETRA DOŠLÉHO, jehož střela do protipohybu brankáře znamená srovnání zápasu - 2:2!

63 První střídání dnešního zápasu je na světě, Michal Veselý nahradil Jakuba Strejce.
62 Vladyka dostal míč do pokutového území a dokázal se s ním i otočit, jeho následná střela však mířila přímo doprostřed branky.
60 Patnáct minut druhého poločasu je za námi, Jiskra se dočkala snížení, ale kromě toho jsme žádný koncert neviděli.
58 Obě mužstva se snaží uklidnit balón, ale příliš se jim to nedaří...
57 Druhý poločas je zatím velmi vyrovnaný a příliš té fotbalové krásy jsme zatím neviděli.
55 Adámek si dobře pohlídal nakopnutý míč, poslední minuty sledujeme takové překopávání.
54 Centr Jiřího Bárty doplachtil do rukavic gólmana Mrázka.
52 Velké emoce na obou stranách. Chrudim nejprve vstřelila branku, která nemohla být uznána pro Váchův ofsajd! Z následného protiútoku šli domažličtí dva na jednoho, ale všechen rozruch skončil po dalším Malého ofsajdu.
50 Hosté evidentně vstřelená branka nakopla, nás čeká ještě zajímavý poločas.
49 Domažlice právě vstřelily branku!
A hosté se z ojedinělé akce prosazují! Volný přímý kop rozehrál Mužík po zemi na hranici vápna, jeden z hostujících hráčů míč prodloužil na JAROSLAVA MALÉHO, který z bezprostřední blízkosti propasíroval balón mezi Mrázkovýma nohama - 2:1!

48 David Vodrážka je prvním potrestaným hráčem na chrudimské straně. Navíc nabídl Domažlicím zajímavou standartku.
47 Chrudimští pokračují hned po přestávce, Vácha zakončil rychlý protiútok střelou do Houdkových rukavic.

ofsajdy: 0:2

Domácí mohou jít po první půli do kabiny mnohem spokojenější, vedou totiž o dvě branky zásluhou Petra Vladyky a Tomáše Váchy. Chrudim je jednoznačně lepší, Domažlice zatím nepředvedly vůbec, ale vůbec nic. Druhá půlka odstartuje zhruba v 11:21.
První poločas skončil.
44 Radouš si přidržel Dvořáka a Domažlice tak zůstanou u míče.
41 První nám odkrajuje poslední vteřinky, útočnou akci MFK přerušuje útočný faul Kesnera.
39 Unikajícího Dostálka sestřelil Daniel Mateusz Pyrka a po zásluze je oceněn žlutým kartónkem.
38 Vladyka trefil Bártu do ruky, následný centr ale skončil v Houdkových rukavicích.
36 Jaroslav Malý byl faulován Dostálkem, ale zřejmě se mu něco nelíbí a za nějaké to slovo k hlavnímu rozhodčímu vidí od Zadinové žlutou kartu.
35 Další akce Jiskry byla zastavena pro ofsajd. Domácí se tak mohou opět zkonsolidovat.
33 Jediná statistika, ve které jsou Domažlice lepší, jsou rohové kopy., ani ze druhého ale žádný vzruch před Mrázkem nevznikl.
32 Luptovský trochu zavařil Mrázkovi, který musel dlouhým odkopem poslat balón mezi diváky.
31 O první střelecký pokus Domažlic se postaral Sladký, který si naskočil na centr svého spoluhráče Jenže nezamířil vůbec přesně, balón prošel několik metrů vedle pravé tyče.
30 O převaze Chrudimi vypovídá také počet střel, po půl hodině je to na střely již 6:0.
28 Chrudimští jsou skvěle naladěni a dělají si naprosto, co chtějí. Jiskra je nyní hodně na dně.
26 Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí se radují ze vstřelené branky! Tento gól jde však jistou měrou na vrub brankáře Houdka, který nedokázal udržet v náruči střelu Davida Vodrážky a pro TOMÁŠE VÁCHU nebylo problém uklidit volný míč do sítě - 2:0!

24 Dostálkův centr z levé strany byl přetažený a nikoho ve vápně nenašel.
22 Sám faulovaný Vladyka zahrával stříleným centrem, obrana hostí dokázala balón odvrátit.
20 Vladyka faulován kousek před vápnem, vše důležité se nyní bude dít před hostující brankou.
19 Chvilku slávy na soupeřově polovině si užila i Jiskra, k ohrožení Mrázkovy svatyně ale nedošlo.
17 Další obrovská šance chrudimského týmu! Střílený centr Vladyky k překvapení prošel až na zadní tyči k Dostálkovi, který ale z první o zem trefuje pouze boční síť! Fanoušci se již radovali, ale bylo to předčasné!
15 Prvních patnáct minut bylo velice zajímavých, zejména domácí předvádějí téměř bezchybný výkon a zaslouženě vedou.
12 Domažlice se nyní opět brání, kombinace Chrudimi je však velice zdlouhavá a bezúčelná.
10 Chrudimi zatím výrazně vycházejí protiútoky, po jednom z nich Vladyka elegantně přenechal na Vodrážku, jehož rána tentokrát minula domažlickou branku vertikálně.
8 Domažlice nyní poměrně zatlačily chrudimské fotbalisty na jejich polovině, ale žádný střelecký pokus z toho nakonec nebyl.
6 Domácí jsou evidentně při chuti, Vodrážkova pumelice z velké vzdálenosti asi o metr přeplachtilla domažlickou branku.
5 Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to byla lahůdka, která musí hřát domácí diváky na duši. PETRA VLADYKA prokázal svoji vynikající techniku, když na hranici vápna místo unáhlené střely podržel míč, udělal kličku a levačkou vymetl šibenici na vzdálenější tyči Houdkovy branky - 1:0!

4 Radouš trefil dělovkou pouze zeď. Obrana Domažlic si může v klidu pohrát s balónem.
3 Z něho však nic nevyplynulo, ba naopak. Dostálek se hnal do protiútoku a vybojoval volný přímý kop.
2 Jiskra pokračuje ve svém aktivním přístupu a vybojovala si rohový kop...
1 Hned v první minutě si gólman Mrázek musel sáhnout na míč, když Radoušův odkop trefil záda Mužíka, od něhož se balón odrazil do Mrázkových rukavic.
1 Utkání právě začalo.
Lavičky náhradníků:

MFK Chrudim: Liebelt, Holub, Vágner, Jarosz, Langr, Drahoš

Jiskra Domažlice: Veselý, Bláha, Halili, Lorenc

Příjemné dopoledne z Chrudimi. Další z důležitých zápasů stojí nyní před chrudimskými fotbalisty. Na jejich trávník totiž dorazí Jiskra Domažlice a na závěr podzimní části by to rozhodně chtělo plně bodovat. Jiskra bude v zápase papírovým favoritem, protože se v současné době nachází na čtvrté pozici tabulky s minimální ztrátou na čelo. V Chrudimi tak bude bojovat o důležité tři body, které by ji mohly ještě více přiblížit prvním Kunicím.
Úvodní sestavy:

MFK Chrudim: Mrázek - Adámek, Linhart, Radouš, Luptovský - Dostálek, Vodrážka, Vladyka, Mastík, Kesner - Vácha

Jiskra Domažlice: Houdek - Strejc, Růžička, Došlý, Bauer, Mužík, Sladký, Bárta, Pyrka, Malý, Dvořák

Rozhodčí: Zadinová - Vnuk, Svoboda.