Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlická Benfika přišla o sérii neporazitelnosti

Domažlice – Jeden ze šlágrů krajského přeboru se hrál v neděli na ´umělce´ domažlické Střelnice. Domažlická Benfika, která šest posledních duelů neprohrála, přivítala jednoho s aspirantů na vítězství v krajském přeboru, FK Horažďovice. V kádru hostů se to hemžilo hráči s divizními zkušenostmi, jako je třeba exdomažlický řízný bek Pavel Cihlář, dále ostrostřelec Vlastimil Beránek a další. Domácí trenéři nemohli počítat se zraněným pilířem defenzivyNeumannem. Pozitivní bylo, že na posledních osmnáct minut zápasu se na hřišti po roce absence objevil útočník Martin Kubica.

Celý článek zde.  [›]

 

Komentář k zápasu

Trenér Jiskry Ivan Rybár: „Odehráli jsme kvalitní utkání, které se lámalo na konci prvního poločasu, kdy soupeř během čtyř minut otočil stav z 2:1 na 2:3. To samozřejmě zasáhne každé mužstvo, natož naše mladé hráče. Porážku přijímáme se vztyčenou hlavou. Pochvalu zasluhuje celé mužstvo, ale vyzdvihnout musím Frantu Lorence, který nás podržel v prvním poločasu za stavu 1:0, kdy soupeř chodil do brejků středem hřiště, kde jsme to nezvládali bránit. Věděl jsem, že Horaždbvice mají kvalitní mužstvo, osobnosti jako Beránek, Michal a další rozhodují zápasy a dneska to předvedli, když Beránek dal tři góly. Naším cílem bylo mít po podzimu 20 bodů, zatím jich máme devatenáct. Co jsme
nyní doma ztratili, jedeme o víkendu získat do Horšovského Týna. Máme hodně minusových bodů, ale když si to zpětně promítnu, tak jsme měli doma tři favority soutěže, Koloveč, Klatovy a Horažďovice. Z těchto utkání jsme nezískali ani bod, ale dnes jsme k tomu měli nejblíž."                                                                                                 (poj)