10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

V Třebnicích se radovali domácí.

Čtyři celky II. třídy okresního přeboru se utkaly v rámci Memoriálu Miloslava Švarce, který již posedmé po­řádali v Třebnicích fotbalisté ZD Meclov. Kromě domácích, kteří do 'okresu' spadli po 35 letech, se na třebnickém tráv­níku představili také Draže­nov, Mrákov a rezerva Holý­šova.
Holýšov B Mrákov    3:1 (0:0)
V prvním poločase měli mírnou převahu zkušenější fotbalisté Mrákova, kteří se ale proti holýšovské rezervě, za niž nastoupilo několik do­rostenců, nedokázali gólově prosadit.
To se podařilo až několik minut po změně stran mrá­kovskému Mlynárovi, který poslal svůj tým do vedení - 0:1. Inkasovaná branka Holýšo­vany nabudila a zlepšili po­hyb, který dělal soupeři pro­blémy a hráči Stafinu dokázali využít zaváhání mrákovské obrany hned třikrát a otočili výsledek zápasu ve svůj pro­spěch. Na 1:1 srovnával z pokutového kopu Majer, chvíli nato se prosadil Tomášek a na konečných 3:1 stanovil opět ze značky pokutového kopu Le­vička.
Meclov - Draženov  3:1  (0:0)
Ani v tomto utkání se bran­ky v první půli diváci nedo­čkali. V tom druhém ale opět padly čtyři jako v předešlém zápase. Skóre otevřel domácí Sušic­ký a nedlouho po něm přidal druhou branku Zdeněk Mareš a Meclov kontroloval hru. Přesto se Draženovským po­dařilo vstřelit kontaktní gól zásluhou Pazdery-2:1. Uklidnění ale Meclovským přinesl Sušický, který svou druhou brankou v utkání uza­vřel na konečných 3:1.

Zápas o 3. místo
Draženov - Mrákov   2:4 (2:2)
Vedení v zápase se ujal Draženov, když se ze značky poku­tového kopu nemýlil Kulich. Mrákovští však během několika okamžiků dokázali nejen srovnat, ale i otočit nepříznivý stav. Autorem vyrovnávacího i vedoucího gólu byl Zahrádka. Do konce první půle se však ještě změnilo skóre, když na poločasových 2:2 upravil Josef Konop. V druhém dějství pak Mrá­kovští rozhodli o výhře bran­kami Rojta a Mlynára. Získali tak třetí místo na fotbalovém memoriálu.

Finále

Meclov – Holýšov B  1:1 (1:1)  7:6 po PK
Do zápasu vstoupili aktivně­ji Holýšovští, s jejichž rychlou hrou měli domácí fotbalisté problémy, ale všechny pokusy dokázali meclovští zadáci zblokovat nebo si s nimi pora­dil gólman Josef Dolejš. Na pokutový kop, kterým Holýšov poslal do vedení Majer, však nedosáhl - 0:1. Poté však proti mladému ho­lýšovskému týmu domácí zú­ročili zkušenosti a dokázali vyrovnat díky Jindřichu Vá­chalovi, který se prosadil po rohovém kopu - 1:1.
Ve druhé půli se oba soupeři snažili rozhodnout o vítězství, ale nikdo nemířil přesně. Na řadu tedy přišly pokutové ko­py, po kterých celkové prven­ství získalo pořádající ZD Meclov.

„Myslím, že turnaj se vyda­řil, mužstva podávala dobré výkony, kterými také uctila památku Miloslava Švarce," řekl jeden z pořadatelů Tomáš Černý s tím, že dík za hladký průběh turnaje patří také roz­hodčím Vladislavu Pareské­mu a Janu Sladkému.