Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVýběr se sešel v Bělé.

Bělá n/R. - Ve středu se sešel výběr Okresního fotbalového svazu ročník 95 a mladší na přípravném soustředění v Bělé nad Radbuzou na zdejším hřišti s umělým trávníkem. Na velikonoční pondělí je totiž čeká zápas semifinále Danone cupu, ve kterém se o postup do další fáze střetnou s výběrem OFS Plzeň - město.

 

„Od deseti hodin jsme měli trénink, ve kterém jsme se po rozcvičce zaměřili na střelbu a standardní situace,“ sdělil jeden z trenérů Libor Bočan.

 

„Po obědě jsme se půl hodiny věnovali taktické přípravě a poté sehráli modelové utkání proti starším žákům Bělé,“ pokračuje Bočan s tím, že řediteli místní ZŠ patří dík za umožnění stravování jeho svěřenců ve školní jídelně. „Toto soustředění mělo hlavně seznamovací význam. Potřebovali jsme zjistit, jak na tom kluci po zimě jsou. Byl jsem mile překvapen, jsou poměrně dobře fyzicky připraveni, byly tam sice nějaké nedostatky při práci s míčem, ale věřím, že se nám je společně podaří do semifinále poháru odstranit,“ vysvětlil trenér účel soustředění.

 

Utkání, ve kterém nastoupili okresní naděje proti Bělé, se hrálo netradičně třikrát 20 minut. „Hrací doba byla nezvyklá, jelikož jsme zkoušeli několik variant, ze kterých pak vykrystalizuje základní sestava. Díky tomu také všichni dostali příležitost si zahrát,“ vrátil se k zápasu Bočan. Utkání výběr OFS prohrál 3:2. Jejich branky vstřelili Zdeněk Štěpán a Dominik Konrády. „Výsledek tohoto zápasu není až tak důležitý. Myslím, že soustředění splnilo svůj účel a tím je dobře se připravit a vybrat základní sestavu na důležitý semifinálový zápas v Plzni,“ uzavřel Bočan.

 

Nominace OFS Domažlice kategorie ´95´ Trenéři: Libor Bočan a František Copák.

 

Domažlice: Tauer, Konrády, Kůst, Lešek, Copák, Kohout, Gabriel. Staňkov: Vrzal, Výrut, Šimůnek. Kout: Fliegel, Kest, Vlk. Kdyně: Hamor, Linkeš, Zíma. Hostouň: Štěpán. 1. FC H. Týn: Vlček. Dynamo H. Týn: Novák.

 

Zdeněk Mifek

 

Výběr OFS Domažlice ´95´ se sešel ve středu v Bělé nad Radbuzou s trenéry Liborem Bočanem a Františkem Copákem na přípravném soustředění. Na velikonoční pondělí je čeká semifinálový zápas Danone cupu v Plzni.