10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice B – Vejprnice 1:0 (0:0)

Jediné utkání 12. kola krajského přeboru, které se po rozmarech počasí odehrálo, byl zápas mezi domácí Jiskrou Domažlice B a Slavií Vejprnice. Hrálo se na umělé trávě Městského stadionu Střelnice, který se správcům povedlo s nasazením všech sil dát do výkopu perfektně do pořádku, i když tomu sněžení nepomáhalo. V kádru hostů nastoupili bývalí hráči Jiskry
 Jiří Šámal, Lukáš Paul a hostující Milan Kuráž. Z lavičky je koučoval bývalý trenér Domažlic Milan Dejmek. V základní sestavě hostů se objevil i talent bělské kopané Jakub Černý.

Do první velké šance se dostali hosté. V 9. minutě Černý vysunul Kasýka, který z osmi metrů trefil výborně vybíhajícího brankáře Freie, od něhož míč putoval za čáru. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal znovu Kasýk, ale mířil nad branku Jiskry. Benfika zahrozila Hartlem o tři minuty později. Ale také brankář Vejpmic Hinterholzinger jeho povedenou střelu vyrazil na roh. V 18. minutě před šestnáctkou Slavie fauloval Korelus domažlického Rojta. Při Ferrově trestném kopu k pravé tyči Hinterholzinger předvedl efektní robinsonádu a míč vyrazil. Benfika se vedení dočkala o dvě minuty déle. Domažlický Vísner vyhrál ve středu hřiště souboj se Šámalem, přihrál Soukupovi a ten přes bránícího Koreluse vybídl nabíhajícího Leška, jenž z jedenácti metrů prostřelil vybíhajícího gólmana Slavie - 1:0. Hosté kontrovali ve 24. minutě kombinací Hory s Černým, ale střelu druhého jmenovaného z 22 metrů Frei vyrazil na roh. O tři minuty později se agilní Kasýk po sprintu přes půl hřiště dostal až před Freie, ale ten Benfiku opět podržel výborným zákrokem. Na druhé straně vyhrál Hartl po vysunutí Soukupem běžecký souboj s Korelusem a trefil levou tyč 'zařízení' Slavie. Minutu před koncem prvního poločasu ještě domažlický Bláha trefil břevno téže branky.

Druhý poločas začali hosté náporem, ve snaze vyrovnat. Ve 47. minutě zakončoval Paul k levé tyči, ale Frei byl pozorný. V 59. minutě Soukup poslal do stoprocentní šance Jiskry mladičkého Bláhu, ale ten zasáhl brankáře Vejprnic do nohou. V 75. minutě předvedl Frei dlouhý výkop až před branku hostů, kde opět Bláha mířil do Hinterholzingera. V 85. minutě musel Ferra vykopávat pokus Boukala už z odkryté brány a po třech minutách Frei vychytal Paula. V úplném závěru si s Korelusovou střelou po přihrávce od Šámala poradil Frei.

Jiskra Domažlice B: Frei - Pavlíček, Ferra, Neumann (64. Paluch), Rojt (28. Brichcín) -  Kubr, Vísner, Soukup, Hartl (89. Waldmann) - Lešek, Bláha. Trenéři: Ivan Rybár a Vladimír Brichcín.

SK Slavia Vejprnice: Hinterholzinger - Havránek, Korelus, Rada, Křen, Šámal, Hora (71. Lhotka), Kasýk (90. Kuráž), Černý (43. Heller), Puhlovský (86. Boukal), Paul. Trenér: Milan Dejmek.

ŽK: 3:3. HR: Burda - Krutina, Šimek. Delegát: Kopřiva. Diváků: 80.    (poj)

Brankář Jiskry Lukáš Frei:

„Byl to vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Na umělé trávě menších rozměrů to bylo samý souboj,
 hrálo se nahoru dolů. Soupeř měl hodně mladých hráčů dirigovaných zkušenými Šámalem a Paulem, kteří do nedávna působili u nás a odvedli tady skvělou práci. Teď to předvádí ve Vejprnicích. Jako brankář jsem rád, že jsme konečně doma uhráli nulu."

Kouč Jiskry Ivan Rybár:

„Utkání mělo kvalitu, obé mužstva hrála útočně a vypracovala si vyložené šance. Byl to zápas se šťastným koncem pro nás, asi by mu slušela remíza, ale jsme rádi, že se nám podařilo uhrát čisté konto. Musím pochválit Lukáše Freie. Mužstvo podržel, byl to nejlepší hráč zápasu. Jinak musím pochválit celé mužstvo za bojovnost. Bláha v útoku jako jediný hrotový útočník odvedl dobrou práci, chybělo mu akorát vstřelit gól."

Kouč Slavie Milan Dejmek:

„V prvním poločase jsme neproměnili šance, Domažlice ze tří šancí jednu proměnily. Ten gól ze 20. minuty rozhodl utkání. Ve druhé půli se domácí podvědomě zatáhli. My jsme vyvinuli trošku tlak, měli jsme šance, ale vynikající Frei domácím vychytal tři body. Jsem zklamán, remíza by byla asi spravedlivá."