SK Horní Měcholupy - J. Domažlice 2:1 (1:1)

Konec zápasu

89    Janíček nastaví jednu minutu navíc

88    Střídání Domažlic. Odchází Růžička, přišel Veselý.

86    Horní Měcholupy právě vstřelily branku. Po centru z pravé strany se prosazuje PETR MIKOLANDA, který nedává Houdkovi žádnou šanci. Horní Mechulupy se ujímají vedení 2:1.

81    Růžička vidí žlutý kartonek.

79    Střídání domácích. Odešel Roubal, přišel Hřebeček.

75    Hosté kopali nebezpečný rohový kop a po něm přišla ještě střela nad branku. stav ale zůstává pořád stejný.

71    V další obrovské šanci byly opět Domažlice. Lukáš Bezděk obešel vyběhnuvšího golmana a už mohl poslat míč do prázdné branky ale z velkého úhlu míjí domácí branku.

65    Druhá polovina druhého poločasu začíná být nuda. Hráči jakoby už ztraceli síly a už se nepouštějí do bezhlavého útočení jako v prvním poločase

59    Hra je kouskovaná fauly. Domací teď svoji hru zlepšili a přehrávají svého soupeře.

57    Domažlice v další velké šanci. Úplně sám byl na malém vápně Došlý ale mířil hodně vysoko nad Kudrnovu branku. Hostující tým v posledních minutách hodně zlobí.

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

53 Jíša dostává žlutou kartu. (HOR)

50 Začátek druhého poločasu pokračuje trend z první půle. Agresivní hra z obou stran, plná ostrých zákroků.

46 Začal druhý poločas.

První poločas skončil.
45 Janíček nastaví ještě 2 minuty

38    Matas vidí žlutou kartu za tvrdý zbytečný zákrok uprostřed hřiště.

35    Velká šance Domažlic. Po centru Sladkého měl s balonem velké problémy domácí golman, míč se odrazil k Došlému, který však střílí vysoko nad.

32 První vynucenné střídání domácích. Pro zranění musí odejít Čejtej, nahradí ho Hájek .

29 Oba týmy už si dávají na zadní vrátka opravdu velký pozor. A tak sleduje spíše boj o míč uprostřed hřiště.

25    Domácí hráč Petřivý dostal žlutou kartu.

19    Po hektickém úvodu se hra poněkud zklidnila a hráči obou týmů si už více hledí obranných prací.

15    Domažlice si vytvořily menší tlak a pramenili z toho rohové kopy. Domácí tým se však s malými problémi těmto útokům dokázal ubránit.

10    Domažlice právě vstřelily branku. Chybu domácí obrany využil FRANTIŠEK DVOŘÁK a srovnává skore na 1:1

5 Horní Měchulupy právě vstřelily branku.
Po rohovém kopu se nejlépe v pokutém území zoorientoval LUKÁŠ ROUBAL a z malého vápna uklízí s přehledem balon za záda Houdka.

1    Utkání právě začalo.

SK Horní Měcholupy: Kudrna - Busta, Slodowy, Procházka, Čejtej, Súkenník, Roubal, Petřivý, Klír, Mikolanda (c), Balík.
Jiskra Domažlice: Houdek - Růžička, Bauer, Mužík, Malý, Sladký, Bárta, Dvořák, Matas, Pyrka (c), Došlý.

Rozhodčí: Janíček - Řezáč, štuk.
Horní Měcholupy se po dvou nepodařených domácích zápasech, kde nezískali ani bod, budou chtít vytáhnout a už naplno bodovat s rozjetými Domažlicemi, které z posledních dvou zápasů vydolovali plný počet bodů. Souboj patnáctého domácího týmu proti šestým Domažlicím budete moci sledovat live právě zde.