12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Příprava: FK Tachov - Jiskra Domažlice 4:2 (1:0)

Divizní nováček Jis­kra Domažlice zajížděla k prv­nímu přípravnému zápasu do Tachova, kde se střetla s míst­ním celkem krajského přebo­ru. V zápase dostaly příležitost nové tváře v domažlickém dre­su a hráči širšího kádru.

Tachov-Domažlice   4:2  (1:0)   Branky Domažlic: 51. Forst, 59. vlastní.
Domácí zahrozili poprvé v 11. minutě, kdy tvrdou střelu Malého vyrazil Mleziva s ná­mahou na roh. O minutu poz­ději po faulu na Kotlana roze­hrál Šámal trestný kop na Te­saře, ale hlavička skončila těs­ně vedle tachovské branky.
V 25. minutě vystřelil Šá­mal, gólman vyrazil míč k nové domažlické posile Bublíkovi, ten ale mířil jen do brankáře. Ve 37. minutě si vyměnili míč Tesař s Bublíkem, který vyslal Beneše, který z otočky opět jen nastřelil gólmana Valentu. Tři minuty nato byl těsně za šestnáctkou faulován Tesař. Míč si k rozehrání postavila další nová akvizice v dresu Jiskry, která je v Domažlicích na zkoušku, Paul a jeho pokus orazítkoval tyč Valentnovy branky. Vzápětí podržel Jis­kru Mleziva, když dokázal zlikvidovat pokus Bočka. Ve 43. minutě ale už Tachovští uspěli, když z úhlu Mlezivu prostřelil Bečvář - 1:0.
Do druhého poločasu uděla­la Jiskra několik změn. Šest minut po změně stran před­vedli Domažličané pohlednou kombinační akci, kdy Strejc vysunul Hellera, který zatáhl míč po pravé straně a přesným centrem našel Forsta, pro nějž nebyl problém skórovat -1:1.
Po hodině hry dokázala Jis­kra skóre otočit, když se Va­lenta snažil v závaru odkop­nout míč a trefil jen jednoho se svých spoluhráčů, od kterého se míč odrazil do branky-1:2.
Další branku mohl přidat Strejc, ale jeho hlavičku po Šámalově rohu vykopl z bran­kové čáry jeden z obránců. Z vedení se hosté neradovali dlouho, jelikož v 63. minutě ro­zehrál trestný kop Chada a ne­dal Kohelovi šanci - 2:2. Pět minut nato bylo vedení opět na straně domácích, když třetí gól Tachova přidal hlavou Čížek - 3:2. Prakticky z rozehrání Bublík poslal perfektní přihráv­kou do sóla Janečka, který však z deseti metrů trefil Va­lentu a dorážku z těžkého úhlu odvrátili domácí obránci.
Z protiútoku se ve velkém vápně uvolňoval Bečvář, kte­rý byl sražen Tesařem a roz­hodčí Burda nařídil penaltu. Při ní se vyznamenal Kohel, když pokus Malého vyrazil. Ale v 75. minutě domácí přidali čtvrtou branku, když se po­druhé v zápase prosadil Cha­da. Tento víkend sehraje Jis­kra přátelský zápas v sobotu v Postřekově a v neděli v Přešti­cích.
Domažlice: Mleziva - Tesař, Šmirkl, Strejc, Paul - Bublík, Janča, Čech, Šámal - Beneš a Kotlan. Střídali Baar, Forst, Mach, Heller.  (mif, poj)

Letní příprava:Tacho ...