15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Turnaj Hora cup 2007 je minulostí!

Populární turnaj v malé kopané Hora cup 2007 byl sehrán v sobotu 14.7.2007 u penzionu Pohoda v Hoře sv. Václava.

Již 7. ročník stále populárnějšího turnaje přilákal na 14 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. V těch od rána bojovala mužstva o postup do semifinále a potom o konečné umístění až do 19.00 hodiny. Z celého klání nakonec vyšlo vítězně mužstvo Poběžovic, které ve finále porazilo obhájce loňského prvenství, celek Hostouně, nechytatelnou bombou z úhlu, kterou vyslal Zbyněk Krutina - 1:0. Na třetím místě pak skončilo domácí mužstvo Hory sv. Václava, které v souboji o třetí příčku přehrálo celek Bělé n. R 2:0.
1. Poběžovice
2. Hostouň
3. Hora sv. Václava
4. Bělá n.R.

Malá kopaná: Hora Cup měl rekordní účast.
Čtrnáct mužstev se utkalo v sobotu v rámci již 7. ročníku turnaje v malé kopané s názvem Hora Cup. „Je to rekord, tolik týmů tu ještě nebylo," sdělil pořáda­jící David Kraml z místního penzionu Pohoda. Proto byli účastníci rozděleni do dvou sedmičlenných skupin. „Bylo tu i několik týmů z Prahy i Plzně, nechyběl ani obhájce loňského prvenství z Hostou­ně," dodal Kraml.
Souboje o sud piva začaly v 9 hodin ráno a hrálo se až do 19 hodin večer. To byl znám cel­kový vítěz, kterým se stalo mužstvo Poběžovic. To ve finá­le porazilo právě vítěze loň­ského ročníku populárního turnaje Hostouň 1:0. Úspě­chem pro pořadatele bylo třetí místo, které vybojoval tým Hory Sv. Václava. Ten v duelu ó bronz zdolal mužstvo Bělé nad Radbuzou 2:0.                (mif)