Branky: Voltr 2x, Schwarz, Petřík - 26' Smrž

Rozhodčí: Janíček - Kotalík, Vrzal

SK Převýšov: Petr - Franc, Kouřil, Veselka, Černý - Hečko, Jarkovský, Schwarz, Voltr (Blažej) - Jedunov (Dvořák), Petřík (Křelina)

FC Chomutov: Krbeček - Kejha, Švec, Kropík, Nádeníček - Kwame (81' Kužel), Pikl - Smrž, Poláček (54' Hyneš), Pavlíček - Smola

Chomutov odcestoval do Převýšova bez zraněného Dolejšky s cílem získat první tři body.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, obrany obou týmů pracovaly dobře. Ve 26' minutě se ke střele z 25 metrů odhodlal MILAN SMRŽ a jeho pokus skončil gólem. Hosté přebrali iniciativu hry a dostávali se do dalších šancí, především po standardních situacích, které zahrával Aleš Pikl. V závěru poločasu už se chomutovští viděli v kabině a zřejmě proto došlo k chybě. Brankář Krbeček byl napadán a špatně vyboxoval míč, domácí vyrovnali a za stavu 1:1 tak skončilo první dějství.

Do toho druhého měl lepší vstup vyrovnávacím gólem povzbuzený Převýšov - hned po 2 minutách hry neměl Krbeček šanci proti tečované střele. "Najednou jich bylo plné hřiště" řekl Lukáš Urban, který s následujícím průběhem rozhodně nemohl být spokojený. V 67' minutě domácí krásnou střelou do šibenice z 30 metrů navýšili na 3:1. Chomutov se snažil, ale spoustu šancí na snížení pochytal brankář Petr. Otevřené obrany hostí poté domácí ještě jednou využili, z brejku dali na 4:1 a bylo rozhodnuto.

Ohlasy

Luboš Urban: Porážka 4:1 je vysoká, hlavně 1. poločas jsme předvedli slušný výkon. V posledních zápasech se nadřeme na gól, naopak lacino inkasujeme! A na tom musíme zapracovat.