10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Roudnice n. L. - SK Kladno 2:0 (1:0)

Ve druhém kole jsme zajížděli do Roudnice , která je lídrem třetí ligy a netají se postupovými ambicemi . Trenér Pavel Janeček si přivedl hráče z Ovčár - Pechatý , Mareš , z Teplic přišel ligový Doležal , Vaněk , za Sokolova Šilhan , ze Slavie Kratochvíl , v útoku jsou rychlí Brandejs a Brožík . Připravovali jsme se důkladně na soupeře , věděli jsme o jejich přednostech . Nastoupili jsme v sestavě , která byla schopna dobře a důsledně bránit v bloku a chodit do brejků , využít každou možnost na rychlý protiútok . Chyběli nám stále zraněný Pavel Bartoš , který už by ale měl být připraven na domácí zápas s Královým Dvorem , natažené tříslo má Timur , poškozený zadní stehenní sval Toth , Hofman má distorzi hlezna těsně před zápasem odstoupil Hajník pro střevní bolesti . Jsme farma Bohemians 1905 a proto jsme využili možnosti použít hráče Bohemky. Na předzápasový trenink přišel Palo Orolín , který se ukázal v dobrém světle , odehrál celý zápas na levé straně zálohy a patřil k našim nejlepším hráčům. V prvním poločase jsme plnili úkoly a hráli vyrovnaný zápas . Přišla 30. minuta a chyba v rozehrávce na naší polovině , Šilhan přihrál volnému Doležalovi a prohrávali jsme 0 : 1 . Vzápětí se do velké šance dostal Orolín , šel sám na golmana a dal vedle ! Roudnice ještě nastřelila tyč. Ve druhé půli jsme přidali na důrazu , začali jsme kombinovat a ve velkém vedru jsme byli lepší . V 63. minutě dostal přihrávku od Čurdy Orolín , prošel přes hráče a prostřelil golmana . Vyrovnali jsme na 1:1 , ovšem pomezní zvedl praporek , že byl ofsajd . Náš hráč stál v době přihrávky 4 metry před ofsajdovou linií ! Dalších 10 minut jsme měli více za hry , snažili se o zkorigování , ovšem rozhodčí nám evidentně moc nefandili ! . V posledních minutách nás soupeř zatlačil , z vymyšleného faulu jsme inkasovali podruhé , po TK Doležala se míč odrazil do pole a my jsme zachrápali , Brandejs dorazil míč do branky na 2 : 0 . V závěru už jsme neměli sílu na vyrovnání . Naši hráči zápas ,,odjezdili" , solidně zahráli Vavřina , Rada , Čurda , výborný byl Orolín. Nedařilo se Švamberovi , po vystřídání šel na hrot Novotný a ten byl velkým zklamáním.