11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

V pouťovém utkání Jiskra porazila postřekovské Sokoly

Třetiligoví fotbalisté Jiskry Domažlice se střetli v sobotu v rámci postřekovské pouti s domácím týmem na jeho hřišti. Ve druhém poločase se na trávníku objevili i oba trenéři Domažlic Stanislav Purkart a Robert Vágner a diváci tak mohli vidět tyto dva výtečné fotbalisty opět po letech spolu v jednom mužstvu.

Sokol Postřekov – Jiskra Domažlice 2:4 (1:1)

Hosté začali náporem, ale dobře organizovaná obrana domácích v čele s brankářem Jiřím Noskem jejich tlaku úspěšně odolávala. K první střele se ve 14. minutě dostal domažlický Hoffmann a Nosek jeho střelu vyrazil na rohový kop. Na druhé straně mířil nad branku Freie domácí snajpr Adamka a vysloužil si potlesk na otevřené scéně. O čtyři  minuty později musel Nosek řešit vysunutí Veselého rychlým vyběhnutím. Veselý nestačil zakončit ani o chvilku později, po centru z pravé strany od Leitla. Po půlhodině hry vysunul Veselý Hoffmanna a ten střelou z šestnáctky minul levou tyč domácí branky. Tento tlak Jiskry vyústil v zasloužené vedení, když se trefil Libotovský na 0:1. Domácí se nevzdávali a dvě minuty před poločasem se přesnou střelou k pravé tyči prezentoval Závodný a vyrovnal na poločasových 1:1.
V 50. minutě po přihrání Došlého mířil  Bárta vedle branky. O minutu později mířil Halili nad branku Noska. V 53. minutě předvedli hosté rychlý výpad, Vágner vysunul  Došlého, ten našel  nabíhajícího Bezděka, který poslal hosty do vedení 1:2. V 58. minutě už to bylo 1:3, to vysunul Waldmann Bezděka po levé straně, ten našel naběhnutého Vágnera, který se nemýlil. O minutu později musela domácí přetížená obrana řešit odkopem nebezpečný centr  Pyrky a následný závar před brankou Noska. Na druhé straně hlavičkoval vedle branky Houdka domácí Škrabal. V 61. minutě musel Houdek vyrážet umístěnou střelu Adamky k levé tyči. Stejně neúspěšný byl Závodný, který z levé strany mířil vedle branky hostů, to ukazatel  času ukazoval 66. minutu. Na druhé straně rychlý brejk Halili - Došlý a Bárta byl ve vápně faulován a rozhodčí Plzák nařídil pokutový kop. Ten rozehrál Purkart, kterému ho výborný Nosek vyrazil, ale na následnou dorážku Bárty už byl krátký - 1:4. V 76. minutě zahrozili domácí - Adamka našel přesným centrem z levé strany naběhnutého Škrabala, který hlavou upravil  na konečných 2:4. Škrabal o minutu později nenapodobil situaci ze 76. minuty a mířil hlavou mimo  branku Houdka. Do konce utkání už se skoré nezměnilo a diváci, kteří přišli na postřekovský stadion, viděli pěkné pouťové utkání.

Sestava Sokol Postřekov - Nosek, Královec I., Kočiš, Cibulka, Ledvina, Královec II., Mach, Tomášek, Steinberger - Adamka, Závodný. Na střídání: Škrabal, Kreuz, Němec, Kuželka, Ulmann, Beroušek. Trenéři: Jindřich Kapic a Petr Váchal

Jiskra Domažlice: I. poločas : Frei - Mandous, Matas, Bauer,  Libotovský - Leitl, Braun  Hoffmann, Malý - Došlý, Veselý

Střídali: Houdek - Pyrka, Purkart, Waldmann, Vísner, Ljoky, Halili, Bárta, Vágner, Došlý, Bezděk.

Rozhodčí: Plzák – Rubáš - Pohančeník