Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRadnice patřila fotbalistům.

BEZDRUŽICE - Na Městském úřadu v Bezdružicích se uskutečnila slavnost na počest postupu Jan Soulek Podařilo se vám to, co bylo snem mnoha generací
 Středeční večer patřil na Městském úřadu v Bezdružicích místním fotbalistům Jiskry. Vedení radnice tam pozvalo první mužstvo spolu s realizačním týmem aby tak vyslovilo poděkování a pogratulovalo oficiálně za postup do 1.Btřídy. Fotbalisty přivítal starosta města Jan Soulek a ve svém krátkém vystoupení připomněl úspěšné tažení mužstva v jarní části okresního přeboru a jeho vyvrcholení v baráži o postup.

„Není to tak dávno, co se mužstvo potácelo ve čtvrté a následně ve třetí třídě. Až poslední roky se zabydlelo ve II. třídě. Postup byl tajným snem všech z vás, co tu dnes stojíte,“ řekl v úvodu starosta Jan Soulek. Ten vyzdvihl dlouhodobou práci s mládeží, která teď přinesla první ovoce. V závěru svého vystoupení ještě jednou všem poděkoval za dobrou reprezentaci města a končil slovy: „Pevně doufám, že letošním úspěchem vzestup bezdružického fotbalu nekončí.“ Hráči a trenéři pak převzali z rukou starosty pamětní list se svým jménem a podepsali se do pamětní knihy města. Kapitán týmu Martin Kadeřávek pak převzal pohár, na kterém jsou zvěčněna jména všech aktérů, kteří se zasloužili o postup do 1. B třídy.

Trenéři Václav Jaroš a Jiří Gengel převzali od starosty šek na 42 tisíc korun. Obnos má sloužit pouze prvnímu týmu na pouti 1. B třídou. Na závěr bouchalo šampaňské. Slavnostní chvíli zakončil společný přípitek a nezávazná diskuse.

František Hlas

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.