Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMuži FC se proběhnou.

ROKYCANY - Krátká letní dovolená končí i fotbalistům FC Rokycany. V úterý 10. července jim trenér Pavel Aubrecht naordinoval první trénink!

Třetí tým uplynulé sezony má za sebou zajímavých třicet kol. Hodně nevyrovnané výkony vyústily ve výměnu lodivodů a jaro bylo o něčem jiném. Jediná prohra (v Husových sadech s Horní Břízou)  a následných jedenáct kol bez prohry znamenalo, že se FC stal nejlepším mužstvem kratší odvetné fáze. Dnes už můžeme prozradit, že byl zástupci svazu osloven, zda by v případě  odstoupení Horažďovic byl ochoten hrát divizi. Návrat do republikové soutěže však  chtějí hráči i realizační tým Rokycan vykopat přímo na hřišti. Budou–li pokračovat v kvalitním účinkování, není to nemožné!

Koncepční a cílevědomá práce se projevuje  ve stabilitě kádru. Dnes v něm není nikdo na hostování. Z Vejprnic se vrátil Hereit,  působení Rýdla a Procházky se změnilo v hostování.  Do přípravy se zapojí nadějní mladíci Pardovský, Lanči, Zajíček a Šťastný i zkušený Štěpán Kozler, který oblékal několik let dres Slavoje Mýto.  O případných posilách (jednání pokračují) napíšeme v nejbližších dnech. Jistý je počet 25 mužů, dva z nich (Marek, Červený) jsou dlouhodobě mimo hru.

První zápasovou prověrkou bude v sobotu duel na divizní Doubravce.  Následuje pět dalších střetnutí – vesměs  s  týmy, které by měly  být pro Rokycany důstojnými sparingpartnery. Hned v prvním srpnovém víkendu se hraje o mistrovské body proti Městu Touškovu (doma od sedmnácti hodin).

Zápasy Rokycan:

Sobota 14. 7.  Doubravka–FC Středa 18. 7. Rokycany–Bzová
Sobota 21. 7. KDC Beroun–FC
Úterý 24. 7. FC–dorost Viktorie
Sobota 28. 7.  Rakovník–FC
Středa 1. 8. FC–Blovice
V sobotu 4. srpna začíná mistrovská sezona!

Pavel Grimm

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.