Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalisté Tachova se posilují.

Loňský nováček pře­boru Plzeňského kraje, fotba­listé FK Tachov, zahájil pří­pravu už na začátku minulého týdne.
Vedení FK chce po zkuše­nostech ze závěru uplynulého ročníku, kdy nehrály čtyři opory týmu pro zranění, rozší­řit a zkvalitnit kádr.
Podle zpráv z kabiny Ta­chovanů by se do jejich celku měli vrátit hlavně hráči, kteří v posledních letech jídali fot­balový chlebíček v Německu.
„Do mužstva by měli přijít Lukáš Čížek, jenž hrál v Trs­těnicích, a dále Marián Beč­vář, Dalibor Chada a Jaroslav Malý. Ti přichází z Německa," upřesnil posílení kádru sekre­tář klubu Rostislav Vachálek. „Na všem jsme s hráči i s kluby dohodnuti. V současné době chybí doladit jen admi­nistrativní záležitosti," dodal sekretář FK Tachov.
Nové posily se současným kádrem by se měli představit už v úterý 10. července proti Tatranu Přimda. Utkání se hraje na hřišti Sparty Dlouhý Újezd. Další přípravné utkání ab­solvují Tachované na domá­cím trávníku. V sobotu 14. července hrají od 18 hodin s Viktorií Mariánské Lázně a o den později hostí divizního nováčka Jiskru Domažlice.
Ani v dalších dnech neopus­tí Tachovsko. Ve středu 18. července hrají na domácím trávníku proti Trstěnicím a 21. července budou účastníky turnaje v Dlouhém újezdu. Další středu 25. července sehraje Tachov přátelské utkání s německým Neubau (18.00 hodin). V sobotu 28. čer­vence cestuje tachovské muž­stvo do Sokolova, kde nastoupí proti divizní rezervě Baníku.

Generálku na zahájení pře­boru sehrají Tachované na domácím trávníku ve středu 1. srpna od 18.00 hodin. „Je to porce, ale vše je sjednáno podle přání trenérů," komentoval program přípravných zápasů Vachálek.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.