10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

I. A třída: Zruč - Domažlice B 1:0 (1:0)

TJ Zruč přivítala celek béčka Domažlic. I když se před zápasem objevily návrhy na sázky s tipováním výsledku 0:5 plus červenou pro Bóďu, někteří věřili, že můžeme Domažlice v domácím prostředí porazit. Koneckonců nebylo by to poprvé. V září 2009 jsme Domažlické béčko porazili doma 2:0, následovala jarní bezbranková remíza a pak tři vítězství Domažlic.
Už v šesté minutě zpracoval Vénův výkop Mára a poslal do šance Hucla, který nezaváhal! Senzační vedení 1:0 jsme pak po celý zápas se štěstím ubránili, ovšem i sami jsme se dostali ještě do několika šancí. Jedna z nejhezčích akcí byla rychlá rozehrávka Jirky Lauka po faulu, míč poslal nabíhajícímu Romičovi, který šel v podstatě sám na bránu, bohužel jeho pokus o přehození brankáře skončil těsně vedle. Největší štěstí jsme měli v 88. minutě, kdy hosté dokázali dostat míč do naší sítě. Ke smůle hostů hráč, který poslední míč tečoval, stál v ofsajdu. Hosté toho mohou želet o to více, že i bez tečování by míč do branky doletěl. Áčko tak třemi veledůležitými body definitivně odvrátilo možnost baráže a I.A třída se ve Zruči bude hrát i v další sezóně.