Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL1. FC Horš. Týn - FK Staňkov 4:1 (4:1)

Ve 21. kole hostilo horšovskotýnské efcéčko fotbalového souseda ze Staňkova. Zatímco domácím patřilo 4. místo v tabulce s 39 body, Staňkovští drželi s 32 body 8. pozici a tak byli hostitelé papírovými favority zápasu. Tuto roli beze zbytku splnili, když hlavně první poločas se hrál většinou podle jejich not, a soupeře přehráli o tři branky, a to ještě několik šancí zůstalo nevyužito. Ve vyrovnaném druhém poločasu již pak branka nepadla a všechny body zaslouženě zůstaly doma.

Po úvodním oťukávání vyslal ve 4. minutě domácí Paluch dopředu Ouřadu a ten tváří v tvář Jánskému propálil míč mezi jeho nohami – 1:0. O chvíli později mířil nepřesně horšovskotýnský Brychcín, a když pak ve 14. minutě fauloval hostující Brož ve vápně pronikajícího Ouřadu, zvýšil z pokutového kopu Paluch na 2:0. Penalta se však o deset minut později kopala i na druhé straně, kde Bauer nedovoleně bránil hostujícího Regála a Janka bez problémů snížil - 2:1. Místo, aby kontaktní gól hosty nabudil, vystihl ve 24. minutě jejich špatnou rozehrávku Ouřada a svoje sólo na Jánského zakončil vydařenou střelou ze 12 metrů – 3:1. O minutu později vyzkoušel Toušovu pozornost z 20 metrů Janka, a neujaly se ani dva po sobě zahrávané staňkovské rohy. Ve 27. minutě poslal domácí Barnáš centr zprava a do vyložené šance se dostal Ouřada, ale ten ze 12 metrů trefil jen tělo vybíhajícího Jánského a staňkovský gólman míč zachytil. Domácí byli aktivnější a o šest minut později poslal Paluch do další šance Šperla, ale jeho volej pádem pod nohy Jánský vyrazil. Ve 38. minutě si domácí Paluch vyměnil míč s Jurkem a akci zakončil technickou střelou zpoza šestnáctky do levé staňkovské šibenice – 4:1. Hosté stačili v závěru poločasu vyprodukovat jen Brožův střelecký pokus, který domácí zblokovali a Čonkův centr, se kterým si poradil Touš. Když pak domácí nezúročili závar, který vznikl před Jánského brankou po Paluchově rohovém kopu, ozval se hvizd rozhodčího Velíška a šlo se do kabin.

Ve druhém poločasu již domácí, vědomi si svého náskoku a pomalu rezignující hosté, tolik fotbalových momentů před brankami nevyprodukovali, hra se vyrovnala a diváci se chvílemi nudili. Ve 47. minutě zneškodnil Jánský Šperlův pokus z šestnáctky a na druhé straně mířil nepřesně Janka. Zajímavý moment přinesla 52. minuta, kdy se hostující obranou probil Wolf a jeho střela z šestnáctky se odrazila od vzdálenější tyče staňkovské branky. Po nepřesné střele Palucha vyrazil na druhé straně domácí gólman střelu Čonky z úhlu a domácí zadáci míč odklidili. V 77. minutě hlavičkoval po Andrleho centru zleva vedle Jánského branky domácí Wolf a stejně se vedlo střele jeho spoluhráče Minaříka o chvíli později, či na druhé straně pokusu hostujícího Čonky. V závěru zápasu se sice hosté dostali do několika nebezpečně vypadajících akcí, ale všechny skončily nepřesností nebo na dobře hrající domácí obraně. Výsledkem byla jen nepřesná střela Janky, druhý pokus téhož hráče končící v Toušově náruči, či Všechovského rána, zblokovaná domácími zadáky.

Branky: 4., 24. Ouřada, 20., 38. PK Paluch – 20. Janka PK.

Rozhodčí: Velíšek, ŽK: 2:1, diváků 40.

1. FC Horšovský Týn: Touš – Barnáš, Šindelář, Bauer, Brychcín – Blacký, Wolf, Paluch, Jurko (64. Andrle) – Ouřada (75. (Kotlan), Šperl (54. Minařík).

FK Staňkov: Jánský – Bozděch, Dolejš, Regál, Brož – Výrut, Zahoř, Všechovský, Čonka – Kucharič (83. Jakubčák), Janka.

Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 01
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 02
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 03
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 04
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 05
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 06
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 07
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 08
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 09
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 10
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 11
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 12
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 13
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 14
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 15
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 16
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 17
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 18
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 19
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 20
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 21
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 22
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 23
Detail [›]
FC H.Týn-Staňkov 24