Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktualizované rozlosování krajských soutěží.

Rozlosování soutěží  2007/08

 

A1A   Krajský přebor mužů

                              

 1.     FK STAFIN Holýšov                                                         NE   úř.                

 2.     SK ZČE Plzeň                                                                   SO   úř.                

 3.     FK Tachov                                                                          SO   úř.                

 4.     FC Rokycany                                                                     SO   úř.                

 5.     Přeštice                                                                              SO   úř.                

 6.     FO Baník Stříbro                                                             NE   úř.                

 7.     Sušice                                                                                 NE   úř.                

 8.     SKP Rapid Sport                                                               SO   úř.                

 9.     Klatovy  B                                                                           NE   10:30           

10.   Chanos Chanovice                                                            SO   úř.                

11.   Sokol Manětín                                                                   SO   úř.                

12.   SSC Bolevec                                                                      SO   úř.                

13.   Sokol Město Touškov                                                      SO   úř.                

14.   Baník Zbůch                                                                      NE   úř.                

15.   Spartak Chrást                                                                 SO   úř.                

16.   ZKZ Horní Bříza                                                              SO   úř.                

 

A2A   I.A.třída                                        

 

 1.     Slavoj Mýto                                                                        NE   úř.                

 2.     VS Plzeň                                                                            SO   úř.                

 3.     DIOSS Nýřany                                                                  SO   úř.                

 4.     Tatran Chodov                                                                   SO   úř.                

 5.     Sokol Křimice                                                                   SO   úř.                

 6.     Žichovice                                                                            NE   15:00           

 7.     Slavoj Koloveč                                                                   NE   16:00           

 8.     FK Nepomuk                                                                      SO   úř.                

 9.     CHKZ Staňkov                                                                  NE   úř.                

10.   Start VD Luby                                                                   SO   úř.                

11.   MĚSTO Zbiroh                                                                 NE   10:15           

12.   Sokol Blovice                                                                    SO   úř.                

13.   Keramika Chlumčany                                                     SO   úř.                

14.   Sokol Chotíkov                                                                 SO   úř.                

15.   FK Žákava                                                                          NE   úř.                

16.   Sokol Losiná                                                                     SO   úř.                

 

A3A   I.B.třída "A"                                    

 

 1.     Rozvadov                                                                             SO   úř.                

 2.     Start Bělá n.Radbuzou                                                     SO   úř.                

 3.     Sparta Dlouhý Újezd                                                        SO   úř.                

 4.     Chotěšov                                                                             SO   úř.                

 5.     FK - BKV Planá                                                                SO   úř.                

 6.     Jiskra Bezdružice                                                           SO   úř.                

 7.     Tatran Přimda                                                                   SO   úř.                

 8.     Spartak - První chodská Klenčí                                    NE   úř.                

 9.     SHH Heřmanova Huť                                                       NE   úř.                

10.   Dynamo Horšovský Týn                                                  SO   úř.                

11.   Jiskra Domažlice B                                                         NE   úř.                

12.   Slavoj Stod                                                                         SO   úř.                

13.   Sokol Konstantinovy Lázně                                            SO   15:00           

14.   Sokol Postřekov                                                               NE   úř.