Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHráčské a trenérské rošády v mužstvech divize a krajského přeboru.

Krejčí dál povede Horažďovice jako kouč

Nikoliv v roli sportovního manažera, jak sliboval, ale nadále v roli ho­ražd'ovického trenéra bude pracovat Karel Krejčí, který v uplynulém ročníku vybojoval s nováčkem v divizi šestou příčku.
„Návratem Rostislava Bou­dy do klubu se změnila situace. Po jednání se starostkou je na dobré cestě i určitá ekonomic­ká pomoc města," tvrdí Karel Krejčí.
Mužstvo by mohlo mít stej­nou sílu jako v minulé sezoně. „Prakticky skončil jen obrán­ce Boček. Beránek, který u nás hostoval z Chanovic, chce v Horažďovicích zůstat. Budeme jednat. Stejně tak chceme udr­žet i Vaigla, který hostoval z Rokycan. Zřejmě se ale vrátí Maroušek do Oseku. Z Doubravky by navíc měli při­jít Smíšek a Zámeček," věří trenér Krejčí.
S mužstvem zahájí přípra­vu kolem 10. 7. V plánu jsou přípravná utkání s Čížovou, juniorkou nebo druholigovým celkem Příbrami a 29. 7. už hrají Horaždovice první kolo poháru ČMFS doma s Pracha­ticemi. Divizi zahajují horaž­d'ovičtí fotbalisté v domácím prostředí s nováčkem z Do­mažlic.
 

Do Přeštic se vrací Jiří Biedermann

Na uplynulou sezonu by nejraději rychle zapomněli fotbalisté Přeštic. Baráži o zá­chranu se vyhnuli na poslední chvíli až v posledním kole ví­tězstvím nad Staňkovem. Pod vedením trenéra Jiřího Rouda, který celek převzal v průběhu jara, by do nového ročníku krajského přeboru neměli jít oslabeni. „Z hostování ve Vejprnicích se vrací útočník Jiří Bieder­mann a prodloužit hostování budeme chtít Ostroluckému z 1. FC Plzeň, Šperlovi z Kolov­če, Boucovi z Poděvous a Gerstnerovi z Viktorie Plzeň," vy­světluje Jiří Lucák, sekretář Přeštic. Otazníky podle něj visí nad dalším působením Kočího a Kožíška.
První přípravný zápas se­hrají Přeštice ve středu 18.7. v 18 hodin doma s Chlumčany, v sobotu 21. 7. hrají doma v 17 hodin s Domažlicemi. Ve středu 25, července hostí v 18.00 hodin belgický FC Pe­pingen, v neděli 29.července hrají v 15.00 hodin v Postřeko­vě a na středu 1. srpna ještě hledají soupeře.           (Ph)

Schveiner opouští divizní Klatovy
Druhý celek divize opouští obránce Jiří Schvei­ner, který ukončil hostování z Unionu Cheb. Nováček z Do­mažlic má zájem o Kotába, ale definitivně dojednáno ještě nic není. Pod vedením nového trené­ra Milana Dejmka, který vy­střídal Ivana Kovácse, zahájí fotbalisté Klatov přípravu na novou sezonu 9. července. Pří­pravné zápasy: SO 14.7. v Ne­znašovech s Rapidem Plzeň, ST 18. 7. venku s Viktorií Plzeň B, NE 22. 7. v Kolovči, ČT 26. 7. v Janovicích s FC Pepingen (Belgie), NE 29.7. pohár ČMFS s vítězem duelu Rapid Plzeň - Doubravka a ST 1. 8. v Chrás­tu. Divizi zahájí Klatovy 4. 8. doma s Doubravkou.              (ph)

Kostohryz míří do Vejprnic
Divizní fotbalisté vejprnické Slavie mají sice ješ­tě dovolenou, ale v hráčském kádru se už připravují změny. „Hostování ukončili a vrací se do svých klubů Cápal do Viktorie Plzeň, J. Biedermann do Přeštic a Majlát do Holýšo­va. Domažlice chtějí Lukáše Paula, ale nevím, jak to s ním dopadne. I vzhledem k jeho zdravotnímu stavu," vypočí­tává odchody trenér Jaromír Mysliveček. Do týmu ale také přijdou noví hráči. „Z hostování v Ho­lýšově se vrací Stanislav se Švehlou a budeme zkoušet Kostohryze, který naposledy působil v Německu. Zájem o něj mělo i Stříbro, ale chce si ještě zahrát divizi. Vedl jsem ho v Rokycanech a tam se mi jeho výkony zamlouvaly," ří­ká vejprnický kouč. Vejprničtí chtěli ještě Dyka ze Stříbra, který už ve Vejpr­nicích s úspěchem pár zápasů hostoval. „Má prý ale namíře­no do Německa," poznamenal trenér Jaromír Mysliveček. „V kádru je hodně mládí a málo zkušeností," konstatuje ostřílený kouč. Přípravu na nový ročník divize zahájí Vej­prnice 10. 7.
Program přípravných zá­pasů: ST 18. 7. v 17 hodin s Ho­lýšovem v Úlicích, NE 22. 7. v 17 hodin předkolo poháru ČMFS v Chodově se Sparta­kem, ST 25. 7. v 17 hodin s Ra­kovníkem v Úlicích, SO 28.7. v 17 hodin v Chrástu (v případě vyřazení z poháru v předkole), NE 29. 7. v 17 hodin v 1. kole poháru ČMFS doma s druholi­govými Blšany (v případě po­stupu přes Chodov), ST 1. 8. v 17.30 doma s VS Plzeň.


Fotbalisté Města Touškov budou silnější
Dlouho sahali fotbalisté Města Touškov po postupu do divize, nakonec je předběhly Domažlice. Nebýt dlouhodo­bého zranění klíčových hráčů, mohlo čelo tabulky po skonče­ní soutěže vypadat jinak.Ted` už jsou Bárta, Kalčík i Královec v pořádku a na pod­zim bychom měli být rozhodně silnější než na jaře," tvrdí Jo­sef Bártík, předseda klubu. Z mužstva prakticky nikdo neodchází. Aktivní činnost ukončil v osmatřiceti letech Roman Šesták, zlomenou ruku má Havlíček, a to jsou jediné ztráty. „Naopak se z vejprnického dorostu vrací z hostování Petr Čechura, na opakovaný pře­stup jsme z Líní získali Jana Fürbachera, který u nás už ce­lé jaro trénoval a u Martina Scheinherra z Košutky se hos­tování změnilo v přestup," vy­počítává příchody předseda fotbalového klubu Město Touškov Josef Bártík. V hráčském kádru druhého celku uplynulé sezony kraj­ského přeboru je v současné době jednadvacet hráčů. „Ješ­tě musíme dořešit další půso­bení brankáře Matase, který u nás hostuje. Beze změn zůstá­vá realizační tým," informuje Josef Bártík a podle jeho slov chtějí v Touškově opět čeřit vodu na špici tabulky. Mužstvo zahajuje letní pří­pravu 17. července a na hřišti bude třikrát v týdnu. V plánu jsou přípravné duely s Jeseni­cí, Blovicemi, Chotíkovem a Bolevcem. Krajský přebor za­hajuje Město Touškov v Roky­canech.