19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jiskra Domažlice st. dorost - Sokol Kout muži A 2:3 (1:2)

Branky: Lešek 2x : Kastner 2x,Kubica

V zápase s druhým mužstvem okresního přeboru měl dorost většinu utkání územní převahu a míč častěji pod kontrolou, ale nakonec nedosáhl ani na remízu.
 Po přísně nařízené penaltě, jinak velice dobře pískajícího rozhodčího Schwarze, otevřel skóre hostující Kastner. O zasloužené vyrovnání se postaral Lešek tvrdou ranou pod břevno. Další šance Jiskra do poločasu nevyužila a tak soupeř trestal. V poslední minutě 1. poločasu se z přímého kopu krásně trefil nestárnoucí matador R. Kubica 1:2.
 Ve druhé půli dorost ještě více přitlačil soupeře na jeho polovinu, ale dlouho se nemohl prosadit. Vyrovnat se povedlo až 10 minut před koncem, když se na hranici šestnáctky uvolnil opět Lešek a křížnou střelou nedal brankaři šanci 2:2. Hra se poté přelévala a obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou stranu. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Kouta. V závěru utkání se z 18 metrů opřel do míče opět Kastner a střelou k tyči rozhodl o vítězi.

Sestava Jiskry: Čapský - Kalný, Malík, Kubr, Černý (Dvořák) - Kneblík, Strož (Hamor), Buršík, Lešek - Čadek, Ljoky.