Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice chtějí posílit.

Zdeněk Mifek, Jiří Pojar

Novou vyhlédnu­tou posilu vyzkouší Jiskra Domažlice na zítřejším Turna­ji pěti měst. Jedná se o Tomáše Věnečka, talentovaného 24le­tého gólmana ze Strakonic. „Naposledy působil v diviz­ních Neratovicích, kterým pomohl k záčhraně. Má zkuše­nosti také z ČFL, když hájil barvy Ovčár," upřesnil před­seda fotbalového oddílu Jiskry Domažlice Jaroslav Ticháček. Tento gólman není ale jedi­ným hráčem, o kterého se Jis­kra zajímá.
„Jednáme s několika kluby a hráči. Chceme mužstvo oživit a posílit. Důvěru ale samo­zřejmě mají i všichni hráči stávajícího kádru, kteří se o postup zasloužili. Je potřeba zvýšit konkurenci," dodal Ti­cháček. „Rádi bychom získali středopolaře Michala Bublíka ze Senco Doubravka," prozra­dil předseda fotbalistů Jiskry první jméno.
Dalším hráčem, se kterým je Jiskra v kontaktu, je talento­vaný klatovský ofenzivní fot­balista Jan Kotáb. Od něho si Domažličané slibují hlavně posílení útočné fáze.
Defenzivní činnost Jiskry by měl posílit levonohý bek či zá­ložník Jareš, který se v baráži se Staňkovem radoval z postu­pu do krajského přeboru v dresu Baníku Stříbro. „Dále máme zájem také o vej­prnického stopera Lukáše Paula, syna bývalého vynika­jícího ligového fotbalisty Vik­torie Plzeň," pokračuje Tichá­ček, kterému se vrací do týmu i mladé naděje z hostování v li­govém dorostu plzeňské Vik­torie. „Jedná se o talentované­ho Čecha s Maškem," dozvědě­li jsme se dále.

Staronovými posilami jsou hráči, kteří již na jaře za Jis­kru nastupovali. „Na přestup jsme získali Jakuba Strejce a s Tatranem Chodov jsme do­mluveni na prodloužení hos­tování Mifka s Machem. U těchto dvou máme i opci na přestup," vysvětlil Ticháček, který pro nadcházející divizní sezonu posiluje kromě hráč­ského kádru i realizační tým. „Lékařem týmu bude doktor Libor Hlavsa. Nově u nás bude také trenér gólmanů. Tento post bude zastávat Petr Hut­ta," řekl na závěr výčtu posil Jiskry Ticháček. První utkání v nové sezoně sehrají Do­mažlice na půdě západočeské­ho rivala v Horaždovicích a poprvé před domácím publi­kem nastoupí v sobotu o Chod­ských slavnostech proti Krá­lovu Dvoru.

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.