Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDynamo Horšovský Týn bude dál trénovat Karel Krejčí

Jiří Pojar

V uplynulém týdnu se dohodli na prodloužení trenérského kontaktu u A mužstva Dynama vyjednávací tým  Horšovského Týna - členové výboru fotbalového  Dynama, Hofman a Věneček s trenérem Karlem Krejčím, na prodloužení své spolupráce do konce sezony 2011/2012.
"Chceme  předvádět fotbal, který se bude líbit divákům, nastřílet hodně gólů. Náš cíl je skončit do desátého místa krajského přeboru," říká  Krejčí, který se chce vyvarovat toho, aby se opakovalo léto 2011, kdy měl k dispozici sotva jedenáctičlenný kádr. Proto vyjednává o možných posilách. Prodloužil hostování kapitánu Dynama z podzimních bojů - Rudolfu Bryndovi z Blatné. Dále přijde útočník Horažďovic Forman, z téhož týmu prodlouží hostováni mladý Bultaru, o kterého měly zájem i divizní Strakonice. Dále má podepsaného domažlického Jana Maška a další čtyři hráči jsou v jednání.
"Jedno jméno mohu prozradit, je jím bratr Tomáše Wágnera, kterého získala Plzeňská Viktorka z Příbram a naposledy působil v divizních Hořovicích. Zájem je v Týně i o Štveráka z Viktorie Plzeň. Další staronovou tváří je záložník Rada, který před třemi roky působil v Jiskře Domažlice a vrací se z Německa. S přípravou začali v Dynamu už v sobotu sedmého ledna a budou se první tři neděle scházet pouze v sobotu. Naostro začnou až v únoru, kdy by měli trénovat dvakrát v týdnu, plus zápas. Týnské Áčko absolvuje zimní turnaj v Horšovském Týně pouze v utkání s Domažlickou rezervou.
Ostatní zápasy:
3. února pod umělým osvětlením od 18:00 hodin na UMT v Horšovském Týně s FK Horažďovice. 
18. února od 14:00 hodin se doma utkají s divizním celkem FC Rokycany.
Další utkání jsou v jednání.