Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj přípravek 2002 a mladších v Tachově

V neděli 8. ledna se v Tachově uskutečnil halový turnaj přípravek 2002 a mladší.
Turnaje se zůčastnilo 7 týmů: Tachov "A", Tachov "B", Viktoria Plzeň, Viktoria Mariánské Lázně, Baník Stříbro, FK Planá a Jiskra Domažlice. Na turnaj jsme odcestovali pouze v šesti hráčích, jelikož jsme v ten samý den měli druhou polovinu týmu na turnaji v Rokycanech. Na turnaji se hrálo systémem každý s každým, na 12 minut.
Úvodní zápas jsme odehráli s domácím Tachovem "A" - v zápase jsme byli nebezpečnější, domací jsme k větší šanci nepustili, sami jsme si tři golové šance vytvořili, ale bohužel neproměnili. Zápas tedy skončil 0:0.
Do druhého zápasu kluci nastoupili proti plzeňské Viktorce, která celý turnaj vyhrála. V tomto zápase jsme prohráli 3:1, když jsme byli zbytečně zakřiknutí.
Do dalšího zápasu jsme nastoupili proti Stříbru, během několika málo minut jsme prohrávali 2:0, ale nakonec kluci předvedli že umí bojovat a otočili zápas na 4:2, přičemž stojí za zmínku nejhezčí gól turnaje: brankář Stříbra vyrazil míč, který letěl až na půlicí čáru, kde ho "z voleje" trefil Aleš Fictum podobně jako Stankovič z Interu Milán v lize mistrů.
V dalším zápase jsme narazili na FK Planá, stejně jako v předchozím zápase jsme brzy prohrávali 2:0 a opět se ukázala bojovnost a chuť vitězit, konečné skore zápasu bylo 4:2 pro nás.
V předposledním zápase jsme hráli s domácím Tachovem "B" 2:2, když jsme vedli už 2:0, ale nepozorností jsme nakonec o vítězství přišli. Celkově poslední zápas turnaje jsme hráli proti Mariánským Lázním a na tento výsledek čekaly 3 týmy, jelikož byl turnaj velice vyrovnaný a nikdo do konce nevěděl na jakém místě skončí. Ve velmi vyhroceném utkání jsme vedli 1:0, soupeř brzy vyrovnal a do konce už chybělo pár minut, za tohoto stavu bychom skončili až na pátém místě, ale za podpory fanoušků a celé haly jsme přece jenom dokázali vstřelit rozhodující gol a vyhráli 2:1.
Celkové pořadí:
1. Viktoria Plzeň
2. Baník Stříbro
3. Jiskra Domažlice
4. Tachov A
5. Mariánské Lázně
6. FK Planá
7. Tachov B.

Sestava Jiskry: Jurij Danč, Aleš Fictum, David Votruba, David Sedláček, Petr Baumann a Filip Velfl. Trenéři: Jaroslav Krakeš a Petr Baumann.

Jaroslav Krakeš